Kinijoje vykstančių daugiadienių "Tour of Qinghai Lake" dviratininkų lenktynių dvyliktąjį etapą kartu su pagrindine grupe baigė ir finišo liniją 23-as kirto "Team La Pomme Marseille 13" komandos narys Evaldas Šiškevičius.

Lietuvis, kaip ir etapo nugalėtoju tapęs rumunas Eduardas Michaelis Grosu 120 km distanciją įveikė per 2 valandas 35 minutes ir 9 sekundes.

Tik finišo tiesiojoje nugalėtojui nusileidę antrą bei trečią vietas penktadienį užėmė atitinkamai rusas Borisas Špilevskis ir Carlosas Eduardo Alzate Escobaras iš Kolumbijos:

1. Eduard Michael Grosu (Rumunija) 2 val. 35 min. 09 sek.

2. Boris Špilevsky (Rusija)

3. Carlos Eduardo Alzate Escobar (Kolumbija)

4. Mattia Gavazzi (Italija)

5. Marco Benfatto (Italija)

...

23.Evaldas Šiškevičius tas pats laikas

...

127.Sergej Šemiakin (Kazachstanas) atsiliko 5 min. 35 sek.

Bendroje įskaitoje po dvylikos etapų E.Šiškevičius lieka 96-as ir lenktynių lyderiui Iljai Davidionokui iš Kazachstano, kuris penktadienį finišavo 72-as, pralaimi jau 2 valandas 18 minučių bei 40 sekundžių: