4-asis „TOPsport A lygos“ turas startavo Žemaitijoje, kur susigrūmė dvi aukšta nata sezoną pradėjusios ekipos. Vieninteliu įvarčio autoriumi tapęs Nino Noordanus rezultatu 1:0 (1:0) Telšių „Džiugui“ nukalė pergalę akistatoje su Marijampolės „Sūduvos“ ekipa.

22 minutę grubi svečių klaida virto įvarčiu – vienas iš sūduviečių žaidėjų kamuolį siekė išmušti iš baudos aikštelės, tačiau pastarajam į jį pataikyti sėkmingai nepavyko, tuo pasinaudojęs Nino Noordanus netrukdomas pelnė įvartį.

Vos po kelių minučių namų ekipoje įvyko itin nemalonus incidentas, kurio metu susižeidė Tomas Rapalavičius. Futbolininkas iš aikštės buvo išgabentas medikų automobiliu.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką Giedrius Zenkevičius turėjo tvarkytis su N. Noordanuso bandymu, Marius Paukštė sugavo Aleksandro Živanovičiaus galva smūgiuotą kamuolį.

Antrojo kėlinio pradžioje G. Zenkevičius turėjo padirbėti rimčiau, kadangi teko atremti itin pavojingą S. Kulynyčiaus smūgį galva. 74-ąją minutę Dariušas Stankevičius atliko bandymą iš toli, tiesa, kamuolys skriejo greta vartų, kiek vėliau tą pakartojo ir Aridanas Bagužas.

Nors marijampoliečiai kėlė nemažai kampinių, visgi, pastariesiems teko pripažinti varžovų pranašumą, po kurio Dovydo Lastausko Kariauna lieka 3-ioje turnyro lentelės pozicijoje bei savo sąskaitoje turi 5 taškus, savo ruožtu Telšių „Džiugas“ su 8 taškais bent jau laikinai rikiuojasi pirmas.