Savaitgalį Lenkijos sostinėje vyko dziudo imtynių pasaulio taurės varžybos, kuriose dalyvavo 213 atletų iš 30 valstybių.

Geriausiai iš keturių Lietuvos sportininkų sekėsi Karoliui Baužai, kuris svorio kategorijoje iki 90 kg tarp 33-jų atletų pasidalijo 9-12 vietas.

Pirmose dviejose kovose lietuvis nugalėjo slovaką Antoną Minariką ir čeką Marcelą Frenstatsky, tačiau ketvirtfinalyje nusileido penktą vietą užėmusiam prancūzui Yvesui Matthieu Dafreville`ui.

Pirmojoje paguodos turnyro kovoje K. Bauža pralaimėjo bronzos medalį iškovojusiam Elchonui Mamadovui iš Azerbaidžano.

Kitas Lietuvos atletas svorio kategorijoje iki 90 kg - Marius Labalaukis - jau pirmoje dvikovoje turėjo pripažinti kroato Damiro Islambasičiaus pranašumą.

Laimėjęs vieną kovą bei dvi pralaimėjęs 13-16 vietas tarp 43-jų svorio kategorijos iki 73 kg dalyvių pasidalijo Alanas Techovas. Jis pirmoje imtyje nusileido turnyro finalininkui brazilui Leandro Guilheirai ir pateko į paguodos turnyrą, kur pradžioje nugalėjo suomį Teemu Hervą, o vėliau nusileido penktojoje pozicijoje likusiam japonui Yasutakai Naritai.

Ketvirtas Lietuvos dziudo imtynininkas Giedrius Karavackas svorio kategorijos iki 81 kg varžybose pirmąją kovą pralaimėjo septintą vietą užėmusiam brazilui Flavio Canto ir baigė pasirodymą.