marius labalaukis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marius labalaukis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marius labalaukis“.

Dziudo imtynininkams universiada – nesėkminga

Belgrade (Serbija) vykstančių 25-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) dziudo varžybose antradienį Lietuvos atstovams nepavyko iškovoti medalių. Merginų svorio kategorijos iki 78 kg aštuntfinalyje Raimonda Gedutytė nugalėjo bulgarę Marija Oriačovą, bet ketvirtfinalyje turėjo pripažinti kubietės Kaliemos Antomačin Merensijo (Kaliema Antomachin Merencio) pranašumą. Paguodos turnyro pirmojoje kovoje lietuvė pralaimėjo Rusijos atstovei Florai Mchitarian.
2009-07-07

Tarptautiniame dziudo turnyre geriausiai pasirodė VST pareigūnai

Dvi dienas Kauno sporto halėje vykusiame Tarptautiniame dziudo turnyre Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Viešojo saugumo tarnybos Vidaus tarnybos 1-ojo pulko taurei laimėti sėkmė lydėjo mūsų šalies atstovus. Toks turnyras surengtas pirmą kartą. Pirmąją vietą turnyre užėmė Viešojo saugumo tarnybos (VST) prie Vidaus reikalų ministerijos 1-oji komanda, antrąją - Ispanijos Guardia Civilia komanda, trečiąją - Lietuvos viešojo saugumo tarnybos antroji komanda.
2009-06-21

Lietuvos dziudo imtynininkai – penkti

Lietuvos dziudo imtynininkai Karolis Bauža ir Egidijus Žilinskas Azerbaidžane vykusiose pasaulio taurės varžybose užėmė penktąsias vietas. K. Bauža (svorio kategorija iki 90 kg) pirmojoje kovoje įveikė Azerbaidžano atstovą Turalą Safgulijevą, bet pusfinalyje pralaimėjo Dmitrijui Gerasimenkai iš Rusijos. Lietuvis kovą dėl trečiosios vietos pralaimėjo kitam Rusijos atstovui Viktorui Semionovui.
2008-10-14

Vilniečiui K. Mokšinui – Europos sambo imtynių čempionato bronza

Gruzijos sostinėje vykusiose Europos sambo imtynių ir kovinio sambo pirmenybėse trečiąją vietą užėmė ir bronzos medalį svorio kategorijoje iki 62 kg pelnė vilnietis Konstantinas Mokšinas. Penktosiomis pozicijomis savo svorio kategorijose tenkinosi 2007 metų pasaulio vicečempionas Artūras Pranckevičius (90 kg) bei Marius Labalaukis (100 kg). Čempionate Tbilisyje dalyvavo daugiau nei 200 sportininkų iš 25 šalių.
2008-05-06

Lietuvos dziudo meistrų nesėkmės Vienoje

Savaitgalį Austrijos sostinėje vyko pasaulio vyrų dziudo taurės varžybų etapas, kuriame dalyvavo penki Lietuvos sportininkai. Svorio kategorijoje iki 60 kg (44 dalyviai) Albertas Techovas pirmajame rate nugalėjo rusą Džeichuną Ejliubovą, antrajame rate pralaimėjo Amiranui Papinašviliui bei pasitraukė iš kovos dėl medalių. Radvilas Matukas (81 kg; 50 dalyvių) jau pirmąją kovą pralaimėjo Moldovos sportininku Valeriu Duminicai.
2008-02-18

Dziudo imtynių pasaulio taurės varžybose lietuvis užėmė 7 vietą

Sekmadienį Prancūzijos sostinėje pasibaigusiame dziudo imtynių pasaulio taurės etape septintą vietą svorio kategorijoje iki 90 kilogramų užėmė Karolis Bauža.Varžybos grupėje lietuviui susiklostė nesėkmingai, nes jau pirmajame rate turėjo pripažinti vėliau iki finalo nusigavusio uzbeko Ramdziddino Saydovo pranašumą.Jau paguodos turnyre K. Bauža nugalėjo Maksimą Rakovą iš Kazachstano, azerbaidžanietį Elkhaną Mammadovą, tačiau dvikovą dėl penktosios vietos pralaimėjo olandui Markui Huizingai.
2008-02-11

Dziudo imtynių pasaulio taurės varžybose Lenkijoje Karolis Bauža liko devintas

Savaitgalį Lenkijos sostinėje vyko dziudo imtynių pasaulio taurės varžybos, kuriose dalyvavo 213 atletų iš 30 valstybių. Geriausiai iš keturių Lietuvos sportininkų sekėsi Karoliui Baužai, kuris svorio kategorijoje iki 90 kg tarp 33-jų atletų pasidalijo 9-12 vietas. Pirmose dviejose kovose lietuvis nugalėjo slovaką Antoną Minariką ir čeką Marcelą Frenstatsky, tačiau ketvirtfinalyje nusileido penktą vietą užėmusiam prancūzui Yvesui Matthieu Dafreville`ui.