giedrius karavackas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „giedrius karavackas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „giedrius karavackas“.

Europos dziudo imtynių čempionate lietuvis pasidalijo devintą vietą

Serbijos sostinėje vykstančiame Europos dziudo imtynių čempionate šeštadienį geriausiai iš lietuvių startavo Alanas Techovas, svorio kategorijoje iki 73 kg (34 dalyviai) pasidalijęs 9-12 vietas. Pirmajame rate Lietuvos atstovas buvo laisvas, antrajame nugalėjo vokietį Mario Schendelį, tačiau aštuntfinalyje nusileido šios svorio kategorijos Europos čempionu tapusiam rusui Salamu Mežidovui.
2007-04-07

Dziudo imtynių pasaulio taurės varžybose Lenkijoje Karolis Bauža liko devintas

Savaitgalį Lenkijos sostinėje vyko dziudo imtynių pasaulio taurės varžybos, kuriose dalyvavo 213 atletų iš 30 valstybių. Geriausiai iš keturių Lietuvos sportininkų sekėsi Karoliui Baužai, kuris svorio kategorijoje iki 90 kg tarp 33-jų atletų pasidalijo 9-12 vietas. Pirmose dviejose kovose lietuvis nugalėjo slovaką Antoną Minariką ir čeką Marcelą Frenstatsky, tačiau ketvirtfinalyje nusileido penktą vietą užėmusiam prancūzui Yvesui Matthieu Dafreville`ui.
2007-03-06

Lietuvos dziudo sportininkų nesėkmės turnyre Vokietijoje

Vokietijoje vykusiame planetos dziudo taurės varžybų etape sėkmingiausiai iš penkių Lietuvos atstovų pasirodė Radvilas Matukas. Jis svorio kategorijoje iki 81 kg) nugalėjo lenką Robertą Krawczyką, tačiau antrąją kovą pralaimėjo gruzinui Sabai Gavašelišviliui bei pasitraukė iš tolesnės kovos dėl apdovanojimų. Toje pat svorio kategorijoje Giedrius Karavackas pirmojoje kovoje turėjo pripažinti čeko Jaromiro Ježeko pranašumą.
2007-02-25

A. Techovas turnyre Maskvoje - penktas

Tarptautiniame dziudo turnyre Rusijos sostinėje Maskvoje geriausiai iš lietuvių pasirodė Albertas Techovas, svorio kategorijoje iki 60 kg užėmęs penktąją vietą. Kaunietis iš šešių kovų laimėjo keturias. Kovoje dėl trečiosios vietos A. Techovas nusileido baltarusiui Sergejui Novikovui. Šioje svorio kategorijoje kovojo 37 imtynininkai iš 27 šalių.
2004-01-26

Lietuvos atstovams Kaune atiteko devyni Europos dziudo sąjungos turnyro aukso medaliai

Kaune vykusiame Europos dziudo sąjungos B grupės tarptautiniame vyrų ir moterų turnyre varžybų šeimininkai iškovojo devynis aukso medalius. Turnyro nugalėtojais ir prizininkais atskirose svorio kategorijose tapo:vyrai -iki 60 kg 1. Albertas Techovas (Lietuva) 2. Yung Gascard (Belgija) 3-4.Saulius Gadišauskas (Lietuva) 3-4.Kim Ki-Yong Kim (P.Korėja)iki 66 kg1. Jung Bu-Kyung (P.Korėja) 2. Mindaugas Simėnas (Lietuva) 3-4.Jussi Uotila (Suomija) 3-4.Vladimir Grill (Estija)iki 73 kg1. Kim Taehoon (P...