alanas techovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alanas techovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alanas techovas“.

Dziudo imtynininkams nesisekė

Taline (Estija) vykusiose pasaulio dziudo taurės varžybose sekmadienį Lietuvos atstovai Alanas Techovas (svorio kategorija iki 81 kg) ir Marius Labalauskis (iki 100 kg) pralaimėjo jau pirmąsias kovas.
2009-06-14

Europos dziudo čempionate - 7 lietuviai

Lietuvos dziudo federacijos vykdomojo komiteto posėdyje patvirtinta komandos sudėtis, dalyvausianti Europos pirmenybėse Portugalijos sostinėje Lisabonoje balandžio mėnesio 10-14 dienomis.
2008-03-28

A. Techovo nesėkmė – pasaulio kariškių sporto žaidynėse

Indijoje vykstančiose IV pasaulio kariškių sporto žaidynių dziudo imtynių turnyre patyrė Alanas Techovas.Svorio kategorijos iki 73 kg turnyre dalyvavęs Lietuvos atstovas jau pirmąją kovą pralaimėjo prancūzui Charlui Chanrionui ir pasitraukė iš varžybų.
2007-10-19

Europos dziudo imtynių čempionate lietuvis pasidalijo devintą vietą

Serbijos sostinėje vykstančiame Europos dziudo imtynių čempionate šeštadienį geriausiai iš lietuvių startavo Alanas Techovas, svorio kategorijoje iki 73 kg (34 dalyviai) pasidalijęs 9-12 vietas. Pirmajame rate Lietuvos atstovas buvo laisvas, antrajame nugalėjo vokietį Mario Schendelį, tačiau aštuntfinalyje nusileido šios svorio kategorijos Europos čempionu tapusiam rusui Salamu Mežidovui.
2007-04-07

Dziudo imtynių pasaulio taurės varžybose Lenkijoje Karolis Bauža liko devintas

Savaitgalį Lenkijos sostinėje vyko dziudo imtynių pasaulio taurės varžybos, kuriose dalyvavo 213 atletų iš 30 valstybių. Geriausiai iš keturių Lietuvos sportininkų sekėsi Karoliui Baužai, kuris svorio kategorijoje iki 90 kg tarp 33-jų atletų pasidalijo 9-12 vietas. Pirmose dviejose kovose lietuvis nugalėjo slovaką Antoną Minariką ir čeką Marcelą Frenstatsky, tačiau ketvirtfinalyje nusileido penktą vietą užėmusiam prancūzui Yvesui Matthieu Dafreville`ui.
2007-03-06

A. Techovas turnyre Maskvoje - penktas

Tarptautiniame dziudo turnyre Rusijos sostinėje Maskvoje geriausiai iš lietuvių pasirodė Albertas Techovas, svorio kategorijoje iki 60 kg užėmęs penktąją vietą. Kaunietis iš šešių kovų laimėjo keturias. Kovoje dėl trečiosios vietos A. Techovas nusileido baltarusiui Sergejui Novikovui. Šioje svorio kategorijoje kovojo 37 imtynininkai iš 27 šalių.