Dvyliktąjį pasaulio "Formulės 1" čempionato etapą - Belgijos "Grand Prix" lenktynes - sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs nugalėtojo titulą ginantis sezono lyderis bendrojoje įskaitoje britas Lewisas Hamiltonas iš "Mercedes" komandos.

Tai buvo septintoji 30-mečio dukart planetos čempiono Didžiosios Britanijos lenktynininko pergalė šiame sezone bei 40-oji karjeroje. Po šios pergalės L. Hamiltonas bendroje įskaitoje surinko 252 taškus ir iki 53-jų taškų padidino atotrūkį antroje vietoje bendroje įskaitoje likusį prieš komandos draugą vokietį Nico Rosbergą, kuris dėl variklio gedimo, likus dviem ratams, buvo priverstas pasitrauktiū iš lenktynių.

53 trasos ratus (306,72 km) nugalėtojas įveikė per 1 valandą 18 minučių 0,688 sekundės.

Antras finiše buvo trečią vietą bendroje įskaitoje užimantis "Ferrari" lenktynininkas vokietis Sebastianas Vettelis, trečias - "Williams-Mercedes" ekipos pilotas brazilas Felipe Massa:

1. Lewis Hamilton (D. Britanija), "Mercedes" 1 val. 18 min. 00,688 sek.

2. Sebastian Vettel (Vokietija), "Ferrari" atsiliko 25,042 sek.

9. Marcus Ericsson (Švedija), "Sauber-Ferrari" 1 ratu

10.Danijil Kviat (Rusija), "RedBull-Renault" 1 ratu Lyderių rikiuotė bendrojoje pasaulio "Formulės 1" čempionato įskaitoje po dvylikos etapų:

1. Lewis Hamilton (D.Britanija) 252 tšk.