nico rosbergą

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nico rosbergą“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nico rosbergą“.

Lewisą Hamiltoną su pergale sveikino... milžiniškas tigras

Lewisas Hamiltonas laimėjo Meksikos „Grand Prix“, o pergalę atšventė netradiciškai. Prie adrenalino, atrodo, britas turtų būti įpratęs, juk trasa tenka skrieti milžinišku greičiu, tačiau švęsti pergalę su tigru – nauja patirtis. Paprastas žmogus laimėjimą paminėtų šaudamas šampaną ar atostogomis, tačiau ne britas, jis nusprendė pažaisti su laukiniu gyvūnu.
2016-11-03

Dvyliktąjį „Formulės 1“ pasaulio čempionato etapą vėl laimėjo Lewisas Hamiltonas

Dvyliktąjį pasaulio "Formulės 1" čempionato etapą - Belgijos "Grand Prix" lenktynes - sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs nugalėtojo titulą ginantis sezono lyderis bendrojoje įskaitoje britas Lewisas Hamiltonas iš "Mercedes" komandos. Tai buvo septintoji 30-mečio dukart planetos čempiono Didžiosios Britanijos lenktynininko pergalė šiame sezone bei 40-oji karjeroje.