34-ą kartą Prancūzijoje vykstančių "Etoile de Besseges" dviratininkų lenktynių antrajame etape šešioliktą vietą užėmė ir bendroje įskaitoje iš ketvirtosios į tryliktąją poziciją nukrito "Oktos-Saint Quentin" ekipai atstovaujantis Saulius Ruškys.

Lietuvos dviratininkas ketvirtadienį 149 km distancijoje finišavo kartu su lyderiais - po 3 valandų 27 minučių ir 1 sekundės.

Etapo nugalėtoju tapo estas Jaanas Kirsipuu, kuris per savo karjerą jau iškovojo 110-ą pergalę:

1. Jaan Kirsipuu 3:27:012. Angelo Furlan (Italija)3. Thor Hushovd (Norvegija)4. Stefan Van Dijk (Olandija)5. Jo Planckaert (Belgija)...16.Saulius Ruškys tas pats laikas

Bendroje įskaitoje po dviejų etapų pirmauja belgas Tomas Steelsas, kuris ketvirtadienį finišavo devynioliktas. S.Ruškys lyderiui pralaimi 10 sekundžių:

1. Tom Steels 7:00:542. Jan Kirsipuu tas pats laikas3. Thor Hushovd atsilieka 2 sek.4. Jo Planckaert 35. Angelo Furlan 4...13.Saulius Ruškys 10