saulius ruškys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „saulius ruškys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „saulius ruškys“.

T. Vaitkus pasaulio reitinge - 296-tas

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtoje naujoje pasaulio plento dviratininkų reitingų lentelėje aukščiausią vietą iš lietuvių užima Tomas Vaitkus. Belgijos komandos "Landbouwkrediet-Colnago" narys tarp 1973 klasifikuotų dviratininkų yra 296-tas (190 tšk.). Ankstesnėje, vasario 8 dienos, klasifikacijoje 22 metų lietuvis buvo 298-tas.Marius Sabaliauskas ("Saeco", 104 tšk.) užima 500-ąją (buvo 501-as), Saulius Ruškys ("MBK-Oktos", 96 tšk.
2004-02-24

R. Rumšas nukrito į aštuntąjį šimtuką

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) pirmadienį paskelbtame antrajame šiais metais pajėgiausių planetos dviratininkų reitinge Raimondas Rumšas nukrito į aštuntąjį šimtuką. Dėl dopingo vartojimo praėjusią vasarą metams diskvalifikuotas Raimondas Rumšas per dvi savaites prarado dar 24 įskaitinius taškus ir iš 638-osios pozicijos nukrito į 792-ąją. Jis turi tik 44 įskaitinius taškus.
2004-02-24

"Tour Mediterraneen" dviratininkų lenktynių ketvirtajame etape Saulius Ruškys finišavo vienuoliktas

Prancūzijoje vykstančių tradicinių "Tour Mediterraneen" daugiadienių dviratininkų lenktynių ketvirtajame etape su pagrindine grupe finišavo ir vienuoliktąją vietą užėmė "Oktos-Saint Quentin" komandos narys Saulius Ruškys.
2004-02-15

"Tour Mediterraneen" dviratininkų lenktynių trečiajame etape S. Ruškys finišavo septintas

Prancūzijoje vykstančių tradicinių "Tour Mediterraneen" daugiadienių dviratininkų lenktynių trečiajame etape su pagrindine grupe finišavo ir septintąją vietą užėmė "Oktos-Saint Quentin" komandos narys Saulius Ruškys.
2004-02-14

"Tour Mediterraneen" dviratininkų lenktynių pirmąjį etapą Saulius Ruškys baigė 49-as

Trečiadienį Prancūzijoje prasidėjo 31-ąjį kartą rengiamos tradicinės penkių etapų "Tour Mediterraneen" daugiadienės dviratininkų lenktynės. Pirmajame 111 km etape 49-ąją vietą tarp 127 dalyvių užėmė "Oktos-Saint Quentin" komandai atstovaujantis Saulius Ruškys. Lietuvos dviratininkas finiše 7 minutes ir 31 sekundę pralaimėjo etapo nugalėtojui australui Badenui Cooke`ui (Badenui Kukui): 1. Baden Cooke 2 val. 46 min. 36 sek.
2004-02-12

S. Ruškys nusileido tik estui J. Kirsipu

Sekmadienį Prancūzijoje pasibaigusių 34-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių "Etoile des Besseges" paskutiniajame, penktajame, etape lietuvis Saulius Ruškys, atstovaujantis Prancūzijos komandai "MBK-Oktos", užėmė antrąją vietą. Lietuvos dviratininkas finiše nusileido 34 metų estui Janui Kirsipu (Jaan Kirsipuu, "Ag2r-Prevoyance"), kuris 145,8 km nuvažiavo per 3 val. 12 min. 24 sek. ir iškovojo jau 111-ąją pergalę per savo karjerą.
2004-02-09

Dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje S. Ruškys šeštadienį finišavo devintas

34-ą kartą Prancūzijoje vykstančių "Etoile de Besseges" dviratininkų lenktynių ketvirtame etape šeštadienį devintas finišavo "Oktos-Saint Quentin" ekipai atstovaujantis Saulius Ruškys.
2004-02-08

Dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje Saulius Ruškys kol kas tryliktas

34-ą kartą Prancūzijoje vykstančių "Etoile de Besseges" dviratininkų lenktynių antrajame etape šešioliktą vietą užėmė ir bendroje įskaitoje iš ketvirtosios į tryliktąją poziciją nukrito "Oktos-Saint Quentin" ekipai atstovaujantis Saulius Ruškys. Lietuvos dviratininkas ketvirtadienį 149 km distancijoje finišavo kartu su lyderiais - po 3 valandų 27 minučių ir 1 sekundės.
2004-02-06

Pajėgiausių planetos dviratininkų reitinge Raimondas Rumšas nukrito į 629-ąją poziciją

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) paskelbtame pajėgiausių planetos dviratininkų reitinge 31 metų lietuvis Raimondas Rumšas, dėl dopingo vartojimo metams nušalintas nuo varžybų, iš 144-osios vietos nukrito į 629-ąją. Jis turi tik 68 įskaitinius taškus. Lyderiu tarp lietuvių tapo Tomas Vaitkus, kuris su 250 taškų UCI klasifikacijoje iš 224-osios pozicijos pakilo į 223-iąją.
2003-10-20

Pajėgiausių planetos dviratininkų reitinge Raimondas Rumšas 142-as

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) paskelbtame pajėgiausių planetos dviratininkų reitinge 31 metų lietuvis Raimondas Rumšas, dėl dopingo vartojimo metams nušalintas nuo varžybų, per savaitę iš 146-osios vietos su 368 įskaitiniais taškais pakilo į 144-ąją. Antras tarp lietuvių yra Tomas Vaitkus, kuris su 250 taškų UCI klasifikacijoje iš 225-osios pozicijos pakilo į 224-ąją.