thor hushovd

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „thor hushovd“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „thor hushovd“.

Th. Hushovdo gerbėjai jau apžiūrėjo 2011 metų maršrutą

Pasaulio dviračių čempionatas, šiemet įvykęs Australijoje, kitąmet bus surengtas Europoje (Danija, Kopenhaga). Ir, nors iki numatyto atidarymo (2011 m. rugsėjo 25 dienos) dar marios laiko, naujojo čempiono, Thoro Hushovdo, tėvynėje jau žinomas ateinančiųjų metų Pasaulio čempionato maršrutas. Portalas „Balsas“ ir savo skaitytojams pristato Norvegijos žurnalistų nufilmuotą vaizdo medžiagą (Žr. video). Susiję tekstai: Po grupinių lenktynių I. Konovalovas džiaugiasi Th.
2010-11-14

Aivaras Baranauskas nebaigė dviratininkų lenktynių Prancūzijoje

57-ą kartą ketvirtadienį vykusių klasikinių lenktynių Paryžius-Buržas Prancūzijoje nebaigė 29 dviratininkai, tarp kurių buvo ir "Agritubel" ekipos narys Aivaras Baranauskas.194,3 km greičiausiai įveikė Lietuvos dviratininko komandos draugas prancūzas Romainas Feillu, finiše akimirka aplenkęs šveicarą Aurelieną Clercą ir baltarusį Aleksandrą Usovą:1. Romain Feillu (Prancūzija) 4 val. 46 min. 57 sek.
2007-10-12

A. Contadoras laimėjo „Tour de France“ lenktynes

Alberto Contadoras iš „Discovery Channel“ komandos laimėjo prestižiškiausias dviračių lenktynes pasaulyje. Paskutiniame etape greičiausias buvo italas Danielis Bennati iš „Lampre“, bet tikruoju didvyriu tapo ispanas. Būtent A. Contadoras tris savaites važiavo geriausiai sunkiausiomis sąlygomis.
2007-07-29

Tour de France VI etape lyderis išsaugojo pozicijas

Penktadienį Tour de France 2007 dviratininkai sėkmingai įveikė dar vieną, VI etapą. Šioje lygumų etapo distancijoje Semur-en-Auxois – Bourg-en-Bresse (199,5 km) dar kartą turėjo galimybę pasireikšti sprinteriai.         Etapo 10-tukas:   1- Tom Boonen (BEL/QuickStep) 5 val. 20 min. 59 sek. (vid.
2007-07-14

Tour de France IV etapas - lyderis nepasikeitė

Šiandien Tour de France dviratininkai tęsė savo kelionę link Prancūzijos pietų IV-ame etape Villers-Cotterêts – Joigny. Realus startas -  13 val. 00 min. (Londono laiku). Šiame etape dviratininkai pravažiavo 4 departamentus ir įveikė 193 km distanciją.
2007-07-11

Tour de France pirmąjį etapą laimėjo Robbie Mc Ewenas

Sekmadienį tęsėsi Tour de France dviračių lenktynėms. Ką tik pirmasis etapas, kuriame divratininkų grupei teko įveikti 203 km, važiuojant iš Londono į Canterbury.Nepaisant kelių dviratininkų pabėgimo, grupė finišavo kartu. Finiše greičiausias buvo ir etapą laimėjo australas Robbie Mc Eweans (Predictor). Antras buvo Th. Hushovdas iš (CA), o trečias T. Boonenas (QSI). Tomas Vaitkus (Discovery channel) finišavo 10-asir bendroje įskaitoje užima 30-ą poziciją.
2007-07-08

Tomas Vaitkus Prancūzijoje - tarp autsaiderių

59-ą kartą Prancūzijoje vykstančių "Criterium du Dauphine Libere" daugiadienių dviratininkų lenktynių antrajame etape tik 133-čias finišavo "Discovery Channel" komandos narys Tomas Vaitkus, bendrojoje įskaitoje iš 33-čiosios pozicijos nukritęs į 122-ąją.
2007-06-13

"Giro d`Italia" lenktynės

90-ą kartą Italijoje vykstančių prestižinių "Giro d`Italia" daugiadienių dviratininkų lenktynių vienuoliktąjį etapą trečiadienį laimėjo italas Alessandro Petacchis, iškovojęs jau trečiąją pergalę šių metų lenktynių etapuose.
2007-05-24

VII "Giro d`Italia" dviratininkų lenktynių etapą laimėjo A. Petacchis

90-ą kartą Italijoje vykstančių prestižinių "Giro d`Italia" daugiadienių dviratininkų lenktynių septintąjį etapą šeštadienį laimėjo italas Alessandro Petacchis.
2007-05-20

Dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje Saulius Ruškys kol kas tryliktas

34-ą kartą Prancūzijoje vykstančių "Etoile de Besseges" dviratininkų lenktynių antrajame etape šešioliktą vietą užėmė ir bendroje įskaitoje iš ketvirtosios į tryliktąją poziciją nukrito "Oktos-Saint Quentin" ekipai atstovaujantis Saulius Ruškys. Lietuvos dviratininkas ketvirtadienį 149 km distancijoje finišavo kartu su lyderiais - po 3 valandų 27 minučių ir 1 sekundės.