tom steels

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tom steels“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tom steels“.

Dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje Saulius Ruškys kol kas tryliktas

34-ą kartą Prancūzijoje vykstančių "Etoile de Besseges" dviratininkų lenktynių antrajame etape šešioliktą vietą užėmė ir bendroje įskaitoje iš ketvirtosios į tryliktąją poziciją nukrito "Oktos-Saint Quentin" ekipai atstovaujantis Saulius Ruškys. Lietuvos dviratininkas ketvirtadienį 149 km distancijoje finišavo kartu su lyderiais - po 3 valandų 27 minučių ir 1 sekundės.
2004-02-06

Dviratininkų lenktynėse Liuksemburge Saulius Ruškys nukrito į aštuntąją vietą

Daugiadienių "Tour de Luxembourg" dviratininkų lenktynių antrajame etape šeštas finišavo bei iš ketvirtosios pozicijos į aštuntąją bendroje įskaitoje tarp 94 varžybas tęsiančių dalyvių nukrito Belgijos "Marlux-Wincor Nixdorf" komandai atstovaujantis Saulius Ruškys. Penktadienį Lietuvos dviratininkas 204 km distancijoje finišavo kartu su pagrindine grupe, o etapo nugalėtoju tapo italas Nicola Loda - 5 valandos 5 minutės ir 42 sekundės.
2003-05-31

Dviratininkų lenktynėse Belgijoje Saulius Ruškys ketvirtadienį buvo penktas

Belgijoje vykstančių daugiadienių "Tour of Belgium" dviratininkų lenktynių antrame etape ketvirtadienį penktas finišavo "Marlux-Wincor Nixdorf" ekipai atstovaujantis Saulius Ruškys. Lietuvos dviratininkas 172,5 km distancijoje keturiolika sekundžių pralaimėjo nugalėtoju tapusiam olandui Jansui Koertsui (4 val. 15 min. 12 sek.) ir bendroje įskaitoje iš 33-čiosios vietos pakilo į 22-ąją.