„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse įvykusiame „El Clasico“ dramatiškame mūšyje 2:1 įveikė Madrido „Real“ futbolininkus ir sutvirtino savo lyderės poziciją.

Pirmieji mače į priekį išsiveržė svečiai, kai Ronaldas Araujo jau 9-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Real“ pirmavo  1:0.

Bet Sergi Roberto 45-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir atstatė „El Clasico“ mūšyje pusiausvyrą 1:1.

Madrido ekipa jau šventė ir antrąjį įvartį, kai Marco Asensio 81-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas po VAR užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Galiausiai visgi dramatišką mūšį laimėjo katalonai, kai Franckas Kessie 91-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išplėšė „Barcelonai“ pergalę 2:1.