Pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Naujojo Orleano „Pelicans“ (3-2) komanda su Jonu Valančiūnu.

Lietuvio atstovaujamas klubas svečiuose 111:124 (27:21, 25:36, 31:36, 28:31) nusileido Finikso „Suns“ (4-1) krepšininkams, kurie pasiekė trečiąją pergalę peiliui.

J.Valančiūnas ant parketo praleido 31 minutę. Vidurio puolėjas pelnė 25 taškus (11/16 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 10 atšokusių, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas ir 3 sykius prasižengė.

Susitikimo pradžioje situaciją aikštėje dar kontroliavo Naujojo Orleano ekipa. Ši antrojo ketvirčio pradžioje buvo atitrūkusi 8 taškais (29:21).

Vis dėlto, turėtas pranašumas greitai tirpo ir galiausiai aikštės šeimininkai ne tik pasivijo, persvėrė rezultatą, bet ir susikrovė dviženklę persvarą (43:53).

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas tarp komandų pasiekė rekordinį – 17 taškų (103:120). Aikštės šeimininkai užtikrintai valdė situaciją ir iškovojo užtikrintą pergalę – 111:124.

„Pelikanai“ šiame mače vertėsi be Ziono Williamsono, Herberto Joneso ir Brandono Ingramo pagalbos.

Tai jau 77-asis Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) sezonas. Malonumą pamatyti svarbiausias rungtynes krepšinio mėgėjams Lietuvoje suteikia naujos kartos televizija „Go3“ bei neseniai atsinaujinęs kanalas TV6.

Kiekvieną savaitę per „TV3 Sport“ kanalus tiesiogiai galima bus stebėti septynerias NBA rungtynes, o savaitgaliais per TV6 kanalą – dar vienerias.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 25 (11/16 dvit., 3/3 baud., 10 atk. kam.), Naji Marshallas 21, CJ McCollumas 17 (9 rez. perd.), Jose Alvarado 14, Trey Murphy 13, Devonte‘ Grahamas 11.

„Suns“: Mikalas Bridgesas 27 (7/8 dvit., 3/5 trit., 4/4 baud., 3 blk.), Cameronas Johnsonas ir Devinas Bookeris (5 kld.) po 16, Torrey Craigas 13, Cameronas Payne‘as 12, Bismackas Biyombo 11 (13 atk. kam.).