Fantastišką sezoną žaidžiantis Nikola Jokičius surengė dar vieną dominuojantį pasirodymą, o jo vedama Denverio „Nuggets“ svečiuose 126:111 (29:33, 32:35, 37:33, 28:14) pranoko Portlando „Trail Blazers“ ir seriją laimėjo 4:2.

Patekę į Vakarų konferencijos pusfinalį Denverio krepšininkai ten serijoje susitiks su Finikso „Suns“.

Iki didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje buvo kitoks. Žaidimo gijas savo rankose laikė „Trail Blazers“, kurie prasidedant trečiajam kėliniui pirmavo 75:66.

Vis dėlto Denverio ekipa tada laimėjo spurtą 11:3 ir priartėjo iki trijų taškų.

Paskui gerą tempą pagavę „Nuggets“ nemažino apsukų. Svečiai laimėjo atkarpą 11:0 bei likus žaisti 3 minutes įgijo dviženklę persvarą – 119:108.

Portlando klubo krepšininkai irgi bandė atsakyti spurtu, bet nepavykdavo ir apsiginti, tad „Nuggets“ sėkmingai išlaikė pergalingą persvarą.

Nugalėtojams N. Jokičius per 36 minutes pelnė 36 taškus (11/18 dvit., 2/4 trit., 8/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius, aliko 6 rezultatyvius perdavimus ir 5 sykius suklydo.

Michaelas Porteris prie pergalės pridėjo 26 taškus.

„Trail Blazers“ neišgelbėjo lyderis Damianas Lillardas, kuris surinko 28 taškus ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

„Blazers“: Damianas Lillardas 28 (13 rez. perd.), C.J. McCollumas 21, Normanas Powellas 17, Carmelo Anthony 14, Jusufas Nurkičius 13 (7 atk. kam.)

„Nuggets“: Nikola Jokičius 36 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Michaelas Porteris 26, Monte Morrisas 22, Aaronas Gordonas 13 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Facundo Campazz ir JaMychalas Greenas po 10.