Dominavęs Antetokounmpo pakartojo 56 metus neliestą rekordą

Dominuojantį pasirodymą NBA lygoje surengė Giannis Antetokounmpo, o jo atstovaujama Milvokio „Bucks“ (23-12) ekipa pasiekė pergalė.

Milvokio klubas šį sykį namuose 123:114 (33:34, 17:27, 39:22, 34:31) įrodė pranašumą prieš Minesotos „Timberwolves“ (16-20) krepšininkus.

38 minutes aikštėje praleidęs G. Antetokounmpo pelnė net 43 taškus, atkovojo 20 atšokusių, perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 2 metimus.

Po tokio kosminio puolėjo pasirodymo Milvokio ekipa galiausiai nutraukė keturių paeiliui patirtų pralaimėjimų seriją lygoje.

Graikui pritrūko tik dviejų taškų, kad pagerintų asmeninį šio sezono rezultatyvumo rekordą.

Tai buvo antrosios rungtynės iš eilės, kai G. Antetokounmpo pelnė bent 40 taškų, atkovojo bent 20 kamuolių ir atliko bent 5 rezultatyvius perdavimus. Tą anksčiau pavyko padaryti tik Wiltui Chamberlainui ir Elginui Baylorui. Paskutinį kartą toks pasirodymas buvo surengtas 1966 metais.

Dar antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai turėjo 13 taškų deficitą (44:57), tačiau po didžiosios pertraukos sugebėjo iš duobės išlipti ir persvėrė rezultatą savo naudai trečiajame kėlinyje (79:74).

Galiausiai ketvirtajame Milvokio ekipa spurtavo 11-0, atsiplėšė 16 taškų skirtumu ir pergalės iš rankų jau nepaleido – 105:89.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 43 (13/22 dvit., 1/1 trit., 14/21 baud., 20 atk. kam., 5 kld.), Bobby Portisas 22 (14 atk. kam.), Joe Inglesas 14 (10 rez. perd.), Brookas Lopezas 13 (4 blk.), Jevonas Carteris 10 (8 atk. kam.), Graysonas Allenas ir AJ Greenas po 7.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 30 (8/14 dvit., 2/6 trit., 8/14 baud., 10 atk. kam., 4 per. kam.), Nazas Reidas (7 atk. kam.), Jaylenas Nowellas ir Luka Garza po 16, D‘Angelo Russellas 15 (7 rez. perd.), Mattas Ryanas 10.