Domantas Sabonis vėl rungtyniavo galingai, tačiau jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (15/26) svečiuose po pratęsimo 98:101 (17:23,22:19, 21:26, 29:21, 9:12) nusileido Bostono „Celtics“(20/21) klubui.

Lietuvis per 44 minutes pelnė 11 taškų (3/12 dvit., 5/6 baud.), atkovojo net 23 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 1 kamuolį ir keturis kartus suklydo.

Atkakli kova vyko viso mačo metu. Tik trečiajame kėlinyje Bostono ekipai pavyko kiek atitrūkti (60:52). Bet  „Pacers“ nepaleido varžovų itin toli.

Ketvirtojo kėlinio viduryje po D. Sabonio taškų sumažino atsilikimą iki 74:75. Netrukus jau Indianos ekipa surengė kelias atakas be atsako bei įgijo minimalų pranašumą.

Po baudos metimų jie pirmavo 89:87, bet „Celtics“ turėjo kamuolį savo rankose paskutinėje atakoje. Šis atiteko jų lyderiui Jasonui Tatumui, kuris dvitaškiu paskutinėmis sekundėmis rezultatą išlygino, tad komandos žaidė pratęsimą.

Jame vėl vyko kova taškas į tašką. „Celtics“ visgi pavyko kiek atitrūkti, bet po trijų baudos metimų Indianos ekipa priartėjo iki 98:99.

Bet tada J. Tatumas lemiamu metu sumetė baudas, o „Pacers“ nors ir turėjo keletą sekundžių atakai, bet suklydo, tad pergalę itin atkakliose rungtynėse šventė „Celtics“.

Nugalėtojams  J. Brownas surinko 26 taškus, J. Tatumas pridėjo 24.

Pralaimėjusiems Torrey Craigas surinko 19 taškų.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 26 (15 atk. kam., 6 rez. perd.), Jaysonas Tatumas 24 (12 atk. kam.), Robertas Williamsas 14  Marcusas Smartas 11, Joshas Richardsonas 9.

„Pacers“: Torrey Craigas 19, Lance'as Stephensonas 14, Justinas Holiday, Domantas Sabonis, Keiferis Sykesas ir Jeremy Lambas po 11.