NBA lygoje pralaimėjimą patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (1/3). Pastarieji namuose 109:119 (30:34, 27:32, 29:35, 23:18) neprilygo čempionų titulą ginantiems Milvokio „Bucks“ (3/1).

D. Sabonis per 37 minutes pasižymėjo 21 tašku (8/13 met.), 13 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyviais perdavimais. Taip pat, lietuvis perėmė kamuolį, bet po tris kartus prasižengė ir suklydo.

„Pacers“ komandoje už Domą rezultatyviau žaidė tik Malcolmas Brogdonas (25 tšk.)

Nugalėtojų gretose siautė Giannis Antetokounmpo. Graikas buvo arti trigubo dublio – 30 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

„Bucks“ rungtynes kontroliavo nuo antrojo kėlinio pradžios. Greitai dviženklį pranašumą sukurpę „elniai“ neleido šeimininkams įsivažiuoti, o trečiajame ketvirtyje pasiekė rekordinę 18 taškų distanciją (83:101).

D. Sabonis tęsia solidų sezono startą. Nors pergalėmis tai nevirsta, bet 24,8 taškų ir 12,3 kamuolių vidurkiai yra geriausi mūsiškio karjeroje.

„Pacers“: M. Brogdonas 25, D. Sabonis 21, Chrisas Duarte 18, Justinas Holiday 12 taškų.

„Bucks“: G. Antetokounmpo 30, Khrisas Middletonas 27, Graysonas Allenas 19, Patas Connaughtonas 13 taškų.