Įspūdingu taiklumu krepšį atakavęs ir arti trigubo dublio buvęs Domantas Sabonis neišgelbėjo Indianos „Pacers“ (0/2) komandos nuo antrosios nesėkmės NBA lygoje.

Lietuvio ekipa svečiuose po dramatiško mūšio, kuris pareikalavo ir pratęsimo, 134:135 (36:32, 37:41, 23:33, 27:17, 11:12) nusileido Vašingtono „Wizards“ (2/0) krepšininkams.

43 minutes ant parketo praleidęs D.Sabonis pelnė 28 taškus (8/9 dvit., 2/4 trit., 6/8 baud.), atkovojo 9 atšokusius kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, padarė 3 klaidas ir tiek pat sykių prasižengė.

Atkaklioje kovoje „Pacers“ vadžias kiek atleido trečiojo ketvirčio pabaigoje ir aikštės šeimininkai, tuo pasinaudoję, šovė į priekį (92:104).

Vis dėlto, Indianos klubas nepasidavė ir ketvirtajame kėlinyje ne tik prisivijo varžovus, tačiau ir persvėrė rezultatą (123:117).

Įspūdingai rungtyniavusio M. Turnerio žaidimo epizodai:

Per likusias dvi minutes svečiai taškų nepelnė, o pratęsimą išplėšė Spenceris Dinwiddie, pataikęs du tritaškius iš eilės (123:123).

Pratęsime likus minutei, Kyle‘as Kuzma dvitaškiu lygino rezultatą (131:131). Indianos ekipos puolimas strigo, o tritaškį dar pridėjo Davis Bertanis (131:134).

Paskutinėmis sekundėmis K.Kuzma dar įmetė baudos metimą, o situaciją paskutinę sekundę kiek pataisę tritaškį pataikęs Malcolmas Brogdonas, tačiau tai jau nieko nekeitė – „Pacers“ nusileido Vašingtono krepšininkams (134:135).

„Pacers“: Mylesas Turneris 40 (10/13 dvit., 5/9 trit., 5/8 baud., 10 atk. kam., 3 blk.), Domantas Sabonis (9 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Malcolmas Brogdonas (8 atk. kam., 8 rez. perd.) po 28, Chrisas Duarte 15, T.J. McConnellis ir Jeremy Lambas po 9.

„Wizards“: Spenceris Dinwiddie 34 (7/15 dvit., 6/9 trit., 2/2 baud., 9 rez. perd.), Kyle‘as Kuzma 26 (11 atk. kam.), Raulis Neto 18, Davis Bertanis 17, Montrezlas Harrellas 14 (7 atk. kam.), Danielas Gaffordas 8, Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as ir Aaronas Holiday po 7.

Sekmadienį, spalio 24-ąją, nuo 23 val. bus transliuojamos „Hornets“ klubo, kurio gretose yra lietuvis A. Kulboka, ir „Nets“ rungtynės. Jas rodys ir TV6 kanalas.