Domantas Sabonis sužaidė  kol kas geriausias rungtynes šį sezoną, o lietuvio atstovaujama Sakramento „Kings“ namuose po pratęsimo 121:118 (34:29, 22:31, 29:24, 26:27, 10:7) palaužė Portlando „Trail Blazers“. Naujienų portalas tv3.lt primena, kad D. Sabonio tėtis Arvydas 1995–2001 m. žaidė Portlando klube, kur ir gimė D. Sabonis.

Rungtynės vyko svarstyklių principu – pirmaujanti komanda keitėsi net 24 kartus, o dar 15 kartų rezultatas buvo lygus. Likus 8 sek. rezultatas tapo lygus dar kartą ir komandos buvo priverstos keliauti į pratęsimą. Jame pranašesni buvo Sakramento krepšininkai, kurie ir šventė pergalę.

D. Sabonis per 39,39 min. pelnė 27 taškus, atkovojo 11 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir liko per plauką nuo didmeistriškos trigubo dublio ribos.

D. Sabonis nemetė nė vieno tritaškio ir visus taškus rinko dvitaškiais arba baudos metimais. Lietuvis pataikė 11 dvitaškių iš 14 ir realizavo 5 baudos metimus iš 7.

D. Sabonis taip pat atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, suklydo 6 kartus ir prasižengė 4 kartus.

„Kings“ trenerio Mike‘o Browno sprendimu, praėjusio sezono Eurolygos MVP tapęs Sasha Vezenkovas aikštėje nepasirodė.

23 taškus prie pergalės pridėjo Malikas Monkas.

Primename, kad „Kings“ vis dar verčiasi be savo puolimo generatoriaus De‘Aarono Foxo, kuris gydosi čiurnos traumą.

„Blazers“ komandai 38 taškus pelnė Jerami Grantas.

Visus Domanto Sabonio žaidimo epizodus galite rasti šios naujienos viršuje.