Pasiruošimą naujajam NBA sezonui tęsia geriausi Lietuvos krepšininkai Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis.

J. Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ išvykoje 85:121 (17:30, 21:33, 19:33, 28:25) neprilygo Čikagos „Bulls“.

Lietuvis per 25 minutes spėjo pasižymėti 14 taškų, 4 atkovotais kamuoliais, 3 rezultatyviais perdavimais, perimtu kamuoliu ir bloku.

„Bulls“ dominavo visas rungtynes, o didžiausią pranašumą pasiekė ketvirtajame kėlinyje (103:57). Billy Donovano auklėtiniai praėjusiame mače laimėjo taip pat 36 taškų pranašumu prieš Klyvlando „Cavaliers“.

Nugalėtojams Zachas Lavine'as pelnė 21, Lonzo Ballas – 19 taškų. Svečių gretose rezultatyviausiai žaidė Troy'us Murphy (17 tšk.) ir Naji Marshallas (16 tšk.).

D. Sabonio ekipa Indianos „Pacers“ džiaugėsi pergale – išvykoje 109:100 (32:29, 31:30, 23:16, 23:25) palaužė Klyvlando „Cavaliers“.

D. Sabonis per beveik 28 minutes atliko dvigubą dublį – pelnė 14 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Taip pat, lietuvis pridėjo 2 rezultatyvius perdavimus, 1 perimtą kamuolį. Tačiau aukštaūgis prarado net 6 kamuolius.

„Pacers“ gelbėjo triuškinamai laimėta kova dėl atšokusių kamuolių – 50:30.

Nugalėtojams Malcolmas Brogdonas pelnė 27 taškus, o „Cavs“ Ricky Rubio atseikėjo 14.