Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) antrą pergalę iš eilės pasiekė Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (16/12), kuri svečiuose 122:113 (28:29, 27:34, 38:23, 29:27) įveikė Detroito „Pistons“ (8/23).

Du kėlinius kova buvo atkakli, o antro kėlinio pabaigoje iniciatyvą imti bandė „Pistons“ – 63:55. Tai lėmė Jaleno Dureno, Bojano Bogdanovičiaus, Aleco Burkso metimai. Vis tik Keeganas Murray‘us savo vieno iniciatyva ėmė naikinti skirtumą (60:63), o Domantas Sabonis įvedė lygybę – 65:65. Antra rungtynių dalis prasidėjo atkarpa 28:8 ir gerą toną uždavusi „Kings“ pasiekė pergalę. D.Sabonis per 41 minutę pelnė 23 taškus (9/11 dvit., 0/1 trit., 5/7 baud.), atkovojo 13 kamuolių, 2 – perėmė, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 3 kartus klydo, 2 – prasižengė.

„Tai buvo gražios rungtynės. Treniravau daug gerų žaidėjų ir jei Sabonis nėra daugiausiai dirbantis iš visų, tai į top trijų sąrašą tikrai patenka. Kiekvieną vakarą žinai, ką iš jo gausi“, – lietuvį gynė treneris Mike‘as Brownas.

„Kings“ gretose kone visus taškus surinko septyni žaidėjai, visi buvę dviženkliai. Už D.Sabonį rezultatyvesnis buvo tik DeAaronas Foxas, pelnęs 24 taškus ir atlikęs 9 perdavimus, 20 taškų pridėjo Keeganas Murray‘us (4/6 trit.), 19 – Harrisonas Barnesas (7 atk. kam.), 13 – Kevinas Huerteris.

„Pistons“ ekipai 22 taškus įmetė B.Bogdanovičius, 15 – J.Durenas (14 atk. kam.), 14 – Saddiqas Bey‘us, po 13 – Marvinas Bagley ir Isaiah Stewartas.