10
Milvokio „Bucks“ – Indianos „Pacers“ 96:103 (nuotr. SCANPIX)

Domantas Sabonis pelnė šešis taškus ir atkovojo devynis kamuolius. Taip lietuvis prisidėjo prie pergalės svečiuose – Indianos „Pacers“ 103:96 (18:21, 27:25, 33:21, 25:29) nugalėjo Milvokio „Bucks“ krepšininkus.

10

Rungtynės vyko atkakliai ir permainingai. Svečiams atitrūkti pavyko trečiojo kėlinio pabaigoje – 74:63.

Paskutiniame ketvirtyje D. Sabonis galingai įkrovė iš viršaus. „Pacers“ kėlinio viduryje, po dar vieno D. Sabonio dvitaškio, pirmavo 93:76.

„Bucks“ krepšininkai pasiduoti nebuvo linkę. Jie laimėjo atkarpą 12:0 ir priartėjo 88:93. Vis dėlto Indianos komanda atsilaikė.

D. Sabonis kilo nuo atsarginių žaidėjų suolo bei aikštėje iš viso praleido 20 minučių. 21-erių lietuvis pelnė šešis taškus – visus ketvirtajame kėlinyje. Domantas atkovojo devynis kamuolius. Aukštaūgis išnaudojo pražangų limitą – šešis kartus pažeidė taisykles. Krepšininkas pataikė tris metimus iš aštuonių.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 30 (11/21 metimų, 6/8 baudų, 5 atkovoti kamuoliai, 6 klaidos, 5 pražangos), Giannis Antetokounmpo 24 (6/18 met., 10/12 baud., 10 atk. kam.), Ericas Bledsoe 15 (7/8 baud., 7 atk. kam., 6 rezultatyvūs perdavimai, 5 praž.), Jabari Parkeris 11 (5/12 met., 5 atk. kam.).

„Pacers“: Victoras Oladipo 21 (9/19 met., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Lance’as Stephensonas 16 (7/17 met.), Bojanas Bogdanovičius 14 (12/13 baud.), Mylesas Turneris 13 (5/7 baud., 9 atk. kam.), Cory Josephas 12 (5/11 met.), Thaddeusas Youngas 10 (5/11 dvitaškių, 8 atk. kam.).

„Pacers“ (35 pergalės / 27 pralaimėjimai) užima penktąją Rytų konferencijos poziciją, „Bucks“ (33/29) – septintąją.