Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ericas bledsoe“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ericas bledsoe“.

NBA įvyko mainai: komandą keičia keturi žaidėjai

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įvyko mainai, pakeitę keturių įžaidėjų namus. Los Andželo „Clippers“ išsiuntė Patricką Beverley, Rajoną Rondo ir Danielį Oturu į Memfio „Grizzlies“ už Ericą Bledsoe bei 8,3 milijonų Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) dolerių mainų išimtį. Memfio klubas tokiu būdu atsikratė komandoje žaisti nenorėjusio E.Bledsoe, o „Clippers“ kiek atlaisvino „algų kepurę“, sutaupydama ir dėl sumažėjusio prabangos mokesčio.
2021-08-16

Septintąsias rungtynes laimėję „Celtics“ – Rytų konferencijos pusfinalyje

Bostono „Celtics“ žengė į Rytų konferencijos pusfinalyje. Lemiamose septintosiose serijos rungtynėse Brado Stevenso auklėtiniai 112:96 (30:17, 20:25, 31:25, 31:29) įveikė Milvokio „Bucks“ ir laimėjo seriją 4:3. Pusfinalyje „Celtics“ susitiks su Filadelfijos „76ers“, kuri pirmajame etape 4-1 susitvarkė su Majamio „Heat“. „Celtics“ – „Bucks“ serijoje lemiamu veiksniu tapo namų aikštės pranašumas. Ekipos visas pergales skynė tik savų žiūrovų akivaizdoje.
2018-04-29

Domantas Sabonis su „Pacers“ toliau šluoja varžovus – sustabdė graikų antžmogį

Domantas Sabonis buvo naudingas, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ įsirašė dar vieną pergalę NBA pirmenybėse. „Pacers“ (37-27) klubas namie 92:89 (20:17, 24:29, 29:23, 19:20) palaužė Milvokio „Bucks“ (34-30). D.Sabonis rungtyniavo 20 minučių, per jas pelnė 11 taškų (5/9 dvit., 1/1 baud.) ir atkovojo 5 kamuolius. Tai buvo trečioji iš eilės „Pacers“ pergalė.
2018-03-06

Domantas Sabonis atkovojo daugiau kamuolių nei pelnė taškų

Domantas Sabonis pelnė šešis taškus ir atkovojo devynis kamuolius. Taip lietuvis prisidėjo prie pergalės svečiuose – Indianos „Pacers“ 103:96 (18:21, 27:25, 33:21, 25:29) nugalėjo Milvokio „Bucks“ krepšininkus. Rungtynės vyko atkakliai ir permainingai. Svečiams atitrūkti pavyko trečiojo kėlinio pabaigoje – 74:63. Paskutiniame ketvirtyje D. Sabonis galingai įkrovė iš viršaus. „Pacers“ kėlinio viduryje, po dar vieno D. Sabonio dvitaškio, pirmavo 93:76. „Bucks“ krepšininkai pasiduoti nebuvo linkę.
2018-03-03

Įspūdinga: Jonas Valančiūnas monstrišku dėjimu išplėšė pratęsimą

Teisėjams prireikė vaizdo įrašo peržiūros, bet galiausiai jie įskaitė Jono Valančiūno dėjimą paskutinę rungtynių sekundę, kuris išplėšė pratęsimą. Deja, jame lietuvio Toronto „Raptors“ (41-17) neįrodė pranašumo prieš svečius iš Milvokio - „Bucks“ (33-25) šventė pergalę 122:119 (23:29, 42:28, 31:31, 14:22, 12:9). „Raptors“ atsiliko 108:110, kai iki rungtynių pabaigos buvo likę 3,3 sekundės. „Raptors“ išsimetė kamuolį, kurį priėmė lietuvis, imitavęs perdavimas, bet veržęsis krepšio link.
2018-02-24

J.Valančiūnas ženkliai prisidėjo prie „Raptors“ pergalės Milvokyje

Ketvirtą pergalę iš eilės NBA lygoje iškovojo „Toronto Raptors“ (27-10) klubas, išvykoje 129:110 (33:24, 28:35, 43:19, 25:32) įveikęs „Milwaukee Bucks“ (20-17) ekipą. Nugalėtojams Jonas Valančiūnas vos per 17 žaidimo minučių pelnė 20 taškų (8/9 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 13 kamuolių (3 puolime), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, nė karto nesuklydo ir dukart prasižengė. Lietuviui būnant aikštėje „Raptors“ pelnė 26 taškais daugiau nei varžovai.
2018-01-06

Mažai žaidęs Jonas Valančiūnas iš arti stebėjo istorinį komandos draugo šou

Jonas Valančiūnas žaidė mažiausiai iš aikštėje pasirodžiusių Toronto „Raptors“ krepšininkų. Tuo metu įspūdingą pasirodymą surengė komandą į pergalę vedęs DeMaras DeRozanas. Kanados ekipa savo aikštėje po pratęsimo 131:127 (35:30, 25:26, 28:28, 26:30, 17:13) nugalėjo Milvokio „Bucks“. Šeimininkai rungtynes pradėjo spurtu 9:0. Visus „Raptors“ taškus pelnė D. DeRozanas. „Bucks“ rezultatą išlygino antrojo kėlinio pradžioje (35:35). Iki pat rungtynių pabaigos vyko atkakli kova.
2018-01-02

NBA – prastas vakaras „Splash Brothers“, „Bulls“ ir „Suns“ pergalės

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį NBA lygoje pergales iškovojo Čikagos „Bulls“ ir Fynikso „Suns“ komandos. Čikagos ekipa ant menčių paguldė vieną pirmenybių favoričių – Oklando „Warriors“. „Splash Brothers“ – 3 tritaškiai iš 22 „Bulls“ namie laimėjo 94:87. Čikagos ekipa antrojo kėlinio pradžioje atsiliko 21:30 (14 minutė). Skirtumą iki pertraukos pavyko aptirpdyti – 47:51. Trečiojo kėlinio pradžioje po Klaipėdos „Neptūno“ aukštaūgio Jerai Granto brolio Jeriano Granto tritaškio „Bulls“ persvė...
2017-03-03

Donato Motiejūno ekipa namuose turėjo pripažinti Finikso krepšininkų pranašumą

Trisdešimt trečią pralaimėjimą 69-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse - po trijų pergalių iš eilės - patyrė trečiąją vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užimantis Donato Motiejūno atstovaujamas Hjustono "Rockets" klubas. Šeštadienį namuose 18,3 tūkst.
2015-03-22

NBA: geriausiais savaitės krepšininkais tapo „Cavaliers“ ir „Golden State Warriors“ atstovai

Geriausiais praėjusios (sausio 19-25 d.) Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono savaitės krepšininkais Rytų bei Vakarų konferencijose atitinkamai tapo puolėjas LeBronas Jamesas (Klivlando "Cavaliers") bei gynėjas Klay'us Thompsonas ("Golden State Warriors"). 30-metis 203 cm ūgio L.Jamesas praėjusią savaitę su "Cavaliers" komanda laimėjo visus keturis mačus, per kuriuos vidutiniškai pelnė po 27,8 taško (antras rezultatas Rytų konferencijoje), atliko 6,8 rezu...