Pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (38/38) komanda, kuri svečiuose 109:120 (36:25, 27:21, 26:39, 20:35) nusileido čempionams „Golden State Warriors“ (40/37).

„Pelicans“ tai buvo pirmoji nesėkmė per pastarąsias penkerias rungtynes. Po šio pralaimėjimo jie išlieka aštuntoje vietoje Vakarų konferencijoje, tačiau kova dėl ikiatkrintamųjų laukia atkakli.

J. Valančiūnas per 22 minutes pelnė 11 taškų (5/7 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, padarė keturias klaidas, dukart prasižengė ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Komandos mačą pradėjo apylygiai, bet pirmojo kėlinio pabaigoje „Pelicans“ truktelėjo 12:2 ir atitrūko iki 36:25. Vėliau pranašumą išlaikyti pavyko ir jį dar net padidinti iki 63:43.

Bet po didžiosios pertraukos titulą ginantys „Warriors“ jau perėmė žaidimo kontrolę ir vis po truputį artėjo. S. Curry vedami čempionai trečiojo kėlinio pabaigoje surengė mini spurtą ir jau priartėjo iki 85:89.

Tuomet aikštėje vėl užvirė atkakli kova ir viską lėmė ketvirtasis kėlinys. Jame S. Curry tempiami čempionai galiausiai persvėrė rezultatą, bėgo ir galiausiai pabėgo per toli.

Svečiai strigo puolime, o „Warriors“ puolant bėdų neturėjo. Lemiamą kėlinį jie laimėjo 35:20.

Nugalėtojams S. Curry įmetė 39 taškus.

Pralaimėjusiems Brandonas Ingramas surinko 26 taškus, Trey'us Murphy pridėjo  21.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 26 (8/21 dvit., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 6 kld.), Trey Murphy 21 (4/6 trit.), CJ McCollumas 15 (3/10 dvit., 3/7 trit.), Herbertas Jonesas 13 (6 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 11 (9 atk. kam.), Larry Nance 8 (6 atk. kam.), Joshas Richardsonas 7.

„Warriors“: Stephenas Curry 39 (6/10 dvit., 8/15 trit., 8 atk. kam., 8 rez. perd.), Jordanas Poole 21 (6/9 dvit., 2/6 trit.), Klay Thompsonas 17 (5/11 trit.), Donte DiVincenzo 13 (7 atk. kam.), Jonathanas Kuminga 13, Draymondas Greenas 8 (6 atk. kam., 13 rez. perd.),