Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate trečiadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, namuose 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) nugalėjo „Buffalo Sabres“ ledo ritulininkus.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Petras Sykora (10 ir 22 min.), vieną - Zachas Parise'as (27). „Sabres“ gretose pasižymėjo Thomas Vanekas (28). 19 min. 15 sek. žaidęs D. Zubrus kartą metė į vartus.

„Devils“ komanda, po 36 rungtynių turinti 41 taškus, Rytų konferencijoje pakilo į šeštąją vietą, o „Sabres“ ekipa, po 36 mačų surinkusi 37 taškus, žengia 11-a.

Nugalėtojos titulą ginanti „Boston Bruins“ komanda svečiuose po pratęsimo 2:1 (1:1, 0:0, 0:0; 1:0) įveikė „Phoenix Coyotes“ ekipą ir iškovojo septintąją pergalę iš eilės. Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 58 sek., įmušė Dennisas Seidenbergas. „Bruins“ (34 rungt./49 tšk.) pirmauja Rytų konferencijoje.

Trečiadienio rungtynių rezultatai

„New Jersey Devils“ - „Buffalo Sabres“ 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)

„Washington Capitals“ - „New York Rangers“ 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)

„Nashville Predators“ - „Minnesota Wild“ 2:1, po bulitų (0:0, 0:0, 1:1; 0:0; 1:0)

„Chicago Blackhawks“ - „Los Angeles Kings“ 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

„Phoenix Coyotes“ - „Boston Bruins“ 1:2, po pratęsimo (1:1, 0:0, 0:0; 0:1)

„San Jose Sharks“ - „Vancouver Canucks“ 2:3, po pratęsimo (0:1, 2:1, 0:0; 0:1).