Domantas Sabonis ir Indianos „Pacers“ (13/13) nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją NBA. Pastarieji išvykoje 111:95 (28:19, 24:33, 30:18, 29:25) sudorojo Detroito „Pistons“ (6/19) su šansą gavusiu Deividu Sirvydžiu.

D. Sabonis per 38 minutes pelnė 26 taškus (7/10 dvit, 2/4 trit., 6/7 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, penkis kartus pažeidė taisykles, perėmė tris kamuolius, kartą suklydo ir blokavo du metimus.

D. Sirvydis žaidė minutę su puse, metimų neišmetė ir statistikos protokolą papildė rezultatyviu perdavimu.

Nugalėtojai pataikė 14 iš 31 tritaškių, o bendras pataikymo procentas siekė 51. „Pacers“ rungtynes perlaužė trečiajame kėlinyje, kai spurtavo 13:1 ir išsiveržė į priekį 70:59. Per šią atkarpą svečiams taškus rinko tik D. Sabonis, Malcolmas Brogdonas ir Mylesas Turneris.

„Pistons“: Joshas Jacksonas 18, Isaiah Stewartas 17, Blake'as Griffinas 16 taškų.

„Pacers“: D. Sabonis 26, M. Brogdonas 18 (9 atk. kam.), Jeremy Lambas 17, Mylesas Turneris 14, Justinas Holiday 11 taškų.