Į „Prodrive“ komandą persikėlęs Dakaro ralio čempiono titulą ginantis katarietis Nasseras Al-Attiyah susikomplikavo padėtį jau pirmajame greičio ruože.

N.Al-Attiyah šeštadienį užėmė vos 22-ą vietą. Lyderiui jis pralaimėjo 24 min. 47 sek. Katarietis pažymėjo, kad jau greičio ruožo pradžioje pradūrė dvi padangas, todėl vėliau turėjo rinktis konservatyvią strategiją ir saugiai važiavo link finišo, aukodamas greitį.

„Per pirmus 50 kilometrų pradūrėme dvi padangas. Vėliau nebegalėjome spausti ir tiesiog stengėmės saugiai pasiekti finišą. Žinant visas aplinkybes, esu visai patenkintas tuo, kaip etapas baigėsi. Paskutinius 350 km važiavome labai konservatyviai.

Kiek laiko praradome? Nežinau. Tikiuosi, kad ne per daug“, – teigė N.Al-Attiyah.

N.Al-Attiyah Dakaro ralį yra laimėjęs 5 kartus, iš kurių 3 – su „Toyota“. N.Al-Attiyah laimėjo ir du pastaruosius ralius. Katarietis jau yra įrodęs, jog jam nėra problemų laimėti Dakarą su skirtingais automobilių gamintojais. Dar 2011 m. jis triumfavo sėdėdamas už „Volkswagen“ vairo, o 2015 m. nugalėjo su „Mini“.

Lažybininkai prieš Dakaro startą būtent N.Al-Attiyah laikė pagrindiniu favoritu triumfuoti automobilių įskaitoje.