Darius Kasparaitis įvykdė paskutinę kliūtį, neleidusią atstovauti Lietuvos rinktinei – keturis sezonus iš eilės sužaidė bent po vienas šalies čempionato rungtynes. Šįkart legendinio ledo ritulininko pasirodymas sostinės „Hockey Punks“ pergalės pasiekti nepadėjo. Vilniečiai 3:6 (1:5, 1:0, 1:1) pralaimėjo „Juodupei“.

„Lietuvos čempionato lygis tampa labai aukštas, – po rungtynių stebėjosi 44-erių D. Kasparaitis. – Stiprios Elektrėnų „Energijos“, „Juodupės“ komandos. Gerai žaidžia „Hockey Punks“. Lygis kyla.“

D. Kasparaičio komanda „Juodupei“ pirmąjį kėlinį pralaimėjo 1:5. Bendras likusių dvejų trečdalių rezultatas – 2:1 „Hockey Punks“ naudai.

„Pirmąjį kėlinį reikėtų išbraukti ir viskas būtų gerai, – juokėsi D. Kasparaitis. – Nemanau, kad vyrai labai jaudinosi, žaisdami su manimi. Ne pirmą kartą rungtyniavome kartu. Tiesiog mačo pradžioje varžovai labai gerai pataikė. Čia ledo ritulys – kas pasinaudoja savo momentais, tas laimi. Šiandien buvo ne mūsų diena.“

„Hockey Punks“ (29 taškai) Lietuvos čempionate žengia treti. „Juodupė“ (41 tšk.) – antra. Pirmauja „Energija“ (48 tšk.).

Šalies pirmenybėse žaidžia šešios komandos.

Ilgametis Rusijos rinktinės narys D. Kasparaitis neatsisako minties užsivilkti ir Lietuvos komandos marškinėlius. Ledo ritulininkas norėtų įkalbėti ir kitą šalies sporto legendą – Dainių Zubrų.