16
Marokas – Belgija (nuotr. SCANPIX)

Sekmadienį Pasaulio taurės F grupėje kelialapį į atkrintamąsias galėjusi užsitikrinti Belgijos rinktinė patyrė skaudų pralaimėjimą, kai 0:2 nusileido pirmą pergalę iškovojusiems Maroko futbolininkams.

16

Sekmadienį Pasaulio taurės F grupėje kelialapį į atkrintamąsias galėjusi užsitikrinti Belgijos rinktinė patyrė skaudų pralaimėjimą, kai 0:2 nusileido pirmą pergalę iškovojusiems Maroko futbolininkams. Pirmojo kėlinio pabaigoje marokietis Hakimas Ziyechas nuostabiai išnaudojo standartinę situaciją, o Belgijos rinktinės vartininkas Thibautas Courtoisas nepataikė rankomis į kamuolį ir jis krito į vartus.

Visgi, Maroko nelaimei, po VAR peržiūros teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvartis buvo atšauktas. Daugiau progų už varžovus turėję marokiečiai 75-ą minutę puikiai išnaudojo standartinę situaciją: iš kampo fantastišką smūgį atliko Abdelhamidas Sabiri ir nuginklavo Belgijos rinktinės vartininką T.Courtoisą.

Belgai bandė šturmuoti varžovų vartus, tačiau jau per pridėtą laiką marokiečiai surengė greitą išpuolį ir po Hakimo Ziyecho perdavimo vienu lietimu kamuolį į vartus pasiuntė Zakaria Aboukhlala. Marokas po dviejų rungtynių turi 4 taškus, tuo tarpu Belgija – 3.

XXX

Be LGBT raiščio nėra rezultato .. Gal jūs, vaikinai, geriau bucus padžiaukit ir persimeskit ant aukštakulinių ..