Pasaulio futbolo čempionato ketvirtfinalis: Argentina – Nyderlandai

Penktadienio vakarą pasaulio futbolo čempionato ketvirtfinalyje ietis surems Argentinos ir Nyderlandų rinktinės.  Mačas prasidės 21 valandą. Argentina aštuntfinalyje 2:1 įveikė Australiją, o Nyderlandai 3:1 pranoko JAV futbolininkus. Tai bus šeštas šių komandų tarpusavio susitikimas pasaulio čempionatuose.

Fantastiškai išsigelbėję kroatai baudinių serijoje išsiuntė brazilus namo

Pasaulio futbolo čempionate paaiškėjo pirmoji pusfinalio dalyvė, kuria tapo Kroatijos rinktinė, po 11 m baudinių serijos (pagrindinis laikas ir pratęsimas 1:1) pranokusi brazilus. Mačą kiek geriau net pradėjo kroatai, kurie ilgiau kontroliavo kamuolį. Brazilai bandė kurti, bet kroatai labai sėkmingai gynėsi. Pirmajame kėlinyje abi komandos apsikeitė keliais smūgiais ar pavojingesniais perdavimais į baudos aikštelę, tačiau itin gerų šansų pasižymėti neturėjo.

Brazilijos treneris atšovė šokių kritikams: „Gerbkite mūsų kultūrą“

Po to, kai Brazilijos rinktinė Pasaulio taurės turnyro aštuntfinalyje 4:1 nugalėjo Pietų Korėją bei po kiekvieno įvarčio atlikdavo įvairius šokius, pasipylė kritikos banga, neva brazilai, darydami tai kiekvieną kartą, negerbia varžovų. Vienas iš kritikų buvo buvęs „Manchester United“ žaidėjas Roy Keane‘as, tačiau Brazilijos rinktinės strategas Tite sakė, kad žaidėjai ir toliau tai darys bei griežtai atmetė bet kokius kaltinimus, kad tai yra nepagarba varžovui.

Kas vyks po pasaulio čempionato? Ekspertas įsitikinęs, kad futbolo infrastruktūra liks nenaudojam

Jei galėtume pavartyti šiuo metu vykstančio pasaulio futbolo čempionato finansinę ataskaitą, klaustume savęs, ar ten nurodytos sumos nėra kompiuterinio žaidimo simuliacija. Remiantis statistikos tinklalapio „Statista.com“ duomenimis, brangiausiomis FIFA istorijoje vadinamos planetos futbolo pirmenybės Kataro valdžiai turėjo kainuoti 220 mlrd. JAV dolerių. Palyginimui – 2018 metais Rusijoje vykusiam pasaulio futbolo čempionatui vietos valdžia atseikėjo 11,6 mlrd.
Į viršų