Įspūdingai žaidęs Luka Dončičius atvedė Dalaso „Mavericks“ komandą į antrąją pergalę atkrintamųjų serijoje. Ricko Carlisle’o auklėtiniai svečiuose 127:121 (35:33, 36:40, 30:19, 26:29) įveikė Los Andželo „Clippers“ ekipą.

„Mavericks“ serijoje pirmauja 2:0 ir dabar ji persikels į Dalasą.

Svečiai kontrolę perėmė po pertraukos. Sėkmingai susiklostė trečiasis kėlinys, kurį jį laimėjo 30:19. Vienu mietu jie pirmavo 94:83.

„Clippers“ žūtbūt nenorėjo leisti varžovams atitrūkti, tad po Paulo George'o buvo priartėje iki šešių taškų, bet Luka Dončičius, o vėliau Kristapas Porzingis galutinai įtvirtino „Mavericks“ pergalę.

L.Dončičius nugalėtojams pelnė 39 taškus, atkovojo septynis kamuolius ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus. Slovėnas pataikė 16 metimų iš 29.

Timas Hardaway pelnė 28 taškus, o Kristapas Porzingis 20.

Pralaimėjusiems Kawhi Leonardas surinko 41 tašką, Paulas George’as pridėjo 28 ir 12 atkovotų kamuolių.

„Mavericks“: Luka Dončičius 39 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Timas Hardaway 28, Kristapas Porzingis 20, Maxi Kleberas 13.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 41 (6 atk. kam.), Paulas George’as 28 (12 atk. kam.), Reggie Jacksonas 15, Marcusas Morrisas ir Nicolas Batumas po 9.V