Lietuvos vyrų rinktinė ir toliau lieka be pergalių Europos rankinio čempionate – trečiosiose šio čempionato F grupės rungtynėse lietuviai 29:35 (16:16, 13:19) nusileido Norvegijos rankininkams.

Puikų charakterį ir žaidimą pirmajame kėlinyje demonstravę lietuviai greita trijų įvarčių atkarpa perėmė iniciatyvą. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo lygus 16:16.

Po pertraukos kitą pavarą įjungę norvegai palaidojo lietuvių viltis, kai antro kėlinio pradžioje per 3 minutes supylė keturis tikslius metimus iš eilės ir rezultatą pavertė 20:24.

Lietuvių gretose stipriausiai pasirodė komandos žvaigždė Aidenas Malasinskas, kuris įmetė 8 įvarčius.

Norvegija puikių pasirodymų sulaukė iš Sanderio Sagoseno ir Sebastiano Bartholdo, kurie sumetė po 7 įvarčius. Pirmoje rungtynių pusėje lietuvių gynybą terorizavo Haraldas Reinkindas sumetęs 6 įvarčius.

F grupėje pirmąją vietą užėmė Rusijos rankininkai, Norvegija finišavo antra, trečioje vietoje liko slovakai, ketvirtoje – lietuviai. Tai reiškia, jog Lietuvos rinktinė, pralaimėjusi visas 3 rungtynes grupėse, savo pasirodymą šiame čempionate baigė.