25
Kanada – Norvegija 5:0 (nuotr. SCANPIX)

Pirmadienį pasaulio ledo ritulio čempionate pergalę trečiajame kėlinyje iškovojo Danijos rinktinė. Ji 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) nugalėjo italus, kurie iškrito į žemesnį divizioną. Kanadiečiai po netikėto pralaimėjo šveicarams išliejo pyktį ant norvegų – 5:0 (2:0, 2:0, 1:0).

25

Danų ir italų rungtynėse pirmieji du kėliniai buvo ramūs. Ekipos nepelnė įvarčių, o pirmajame trečdalyje gavo po dvi baudos minutes. Danai nubausti už tai, kad ant ledo buvo per daug šios komandos žaidėjų.

Italus pavyko palaužti pačioje rungtynių pabaigoje. 58-ąją minutę kiekybine persvara pasinaudojo Nichlas Hardtas.

59-ąją minutę krito kurioziškas įvartis. Italijos rinktinė pakeitė vartininką žaidėju, vienas italų buvo laisvas, bet nugriuvo ir kamuolys įkrito vartus. Įvartis įskaitytas paskutiniajam ritulį lietusiam danui – Peteriui Reginui.

Danai į vartus metė 38 kartus, italai – 16.

Abi komandos baigė pasirodymą pasaulio čempionate. Danai (7 taškai) A grupėje liko šešti, italai (1 tšk.) – paskutiniai, aštunti ir iškirto į žemesnį divizioną.

Kanadiečiai į norvegų vartus pelnė penkis įvarčius. Keturis jų – pasinaudoję dauguma. Tai įvyko 18-ąją, 19-ąją, 39-ąją ir 58-ąją minutėmis. Antrasis bei trečiasis priklauso Coltonui Parayko, pirmasis – Braydenaui Schennui, ketvirtasis – Ryanui O’Reilly.

Pastarasis 2-ąją minutę nerealizavo baudinio.

Dar vieną kanadiečių įvartį 35-ąją minutę pelnė Markas Scheifele.

Kanados komanda į vartus metė 48 kartus, Norvegijos – 10.

Kanadiečiai (16 tšk.) pirmauja B grupėje, norvegai (8 tšk.) – penkti. Pastarieji nebeturi galimybių žengti į ketvirtfinalį, nes trimis taškais daugiau iškovojusiems suomiams pralaimėjo 2:3.