nichlas hardtas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nichlas hardtas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nichlas hardtas“.

Danai į žemesnį divizioną išmetė italus, kanadiečiai išliejo pyktį ant norvegų

Pirmadienį pasaulio ledo ritulio čempionate pergalę trečiajame kėlinyje iškovojo Danijos rinktinė. Ji 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) nugalėjo italus, kurie iškrito į žemesnį divizioną. Kanadiečiai po netikėto pralaimėjo šveicarams išliejo pyktį ant norvegų – 5:0 (2:0, 2:0, 1:0). Danų ir italų rungtynėse pirmieji du kėliniai buvo ramūs. Ekipos nepelnė įvarčių, o pirmajame trečdalyje gavo po dvi baudos minutes. Danai nubausti už tai, kad ant ledo buvo per daug šios komandos žaidėjų.
2017-05-15

Prancūzai ir danai pergales šventė po baudinių

Antradienį vykusiose vakarinėse pasaulio ledo ritulio čempionato rungtynėse pergales po baudinių serijų iškovojo Prancūzijos ir Danijos rinktinės. Prancūzai 4:3 nugalėjo šveicarus, danai – tokiu pat rezultatu slovakus. Prancūzai po pirmajame kėlinyje pelnyto įvarčio pirmavo. Tiksliu metimu baigėsi kontrataka 3-ąją minutę. Pasižymėjo Yohannas Auvitu. Šveicarai antrajame trečdalyje atsakė dviem įvarčiais. 22-ąją minutę rezultatą išlygino Vincentas Praplanas.