markas scheifele

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „markas scheifele“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „markas scheifele“.

Įspūdingai atsitiesę kanadiečiai pasaulio čempionato pusfinalyje nukovė rusus

Kanados ledo ritulininkai atsilikinėjo dviem įvarčiais, tačiau atsitiesė, įveikė Rusijos rinktinę 4:2 (0:0, 0:2, 4:0) ir prasibrovė į 2017 metų pasaulio čempionato finalą. Rusijos rinktinei įvarčius pelnė Jevgenijus Kuznecovas (32:16) ir Nikita Gusevas (34:50). Kanados gretose pasižymėjo Markas Scheifele (40:17), Nate'as MacKinnonas (55:07), Ryanas O'Reilly (56:58) ir Seanas Couturier (58:53). Kanadiečiai gins titulą, kurį iškovojo ir 2015, ir 2016 metais.
2017-05-20

Pusfinalyje – Kanados ir Švedijos rinktinės

Paaiškėjo visi pasaulio ledo ritulio čempionato pusfinalio dalyviai. Prie Suomijos ir Rusijos rinktinių prisijungė Kanados bei Švedijos komandos. Kanadiečiai iš tolimesnės kovos pašalino pirmenybių šeimininkus – vokiečius. Šiaurės Amerikos atstovai laimėjo 2:1 (1:0, 1:0, 0:1). Kanados rinktinė į priekį pabėgo pirmojo kėlinio pabaigoje. 18-ąją minutę pavyko pasinaudoti kiekybiniu pranašumu. Įvarčio autorius – Markas Scheifele. Svečiai skirtumą padvigubino 39-ąją minutę.
2017-05-18

Danai į žemesnį divizioną išmetė italus, kanadiečiai išliejo pyktį ant norvegų

Pirmadienį pasaulio ledo ritulio čempionate pergalę trečiajame kėlinyje iškovojo Danijos rinktinė. Ji 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) nugalėjo italus, kurie iškrito į žemesnį divizioną. Kanadiečiai po netikėto pralaimėjo šveicarams išliejo pyktį ant norvegų – 5:0 (2:0, 2:0, 1:0). Danų ir italų rungtynėse pirmieji du kėliniai buvo ramūs. Ekipos nepelnė įvarčių, o pirmajame trečdalyje gavo po dvi baudos minutes. Danai nubausti už tai, kad ant ledo buvo per daug šios komandos žaidėjų.