Kroatijos lygoje pergale džiaugtis galėjo Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“. Tiesa, ta pergalė nebuvo lengva, nes „Hajduk“ namuose 2:1 palaužė Zagrebo „Lokomotiva“ klubą.

V.Dambrausko auklėtiniai gerai sužaidė pirmojo kėlinio pabaigą. 33 minutę komandos naujokas Chidozie Awaziemas išvedė šeimininkus į priekį, o po šešių minučių persvarą padvigubino Lukas Grgičius.

Įtampa „Hajduk“ klubui pakilo 74 minutę, kuomet „Lokomotiva“ realizavo paskirtą baudinį ir „Hajduk“ persvara sumažėjo iki vieno įvarčio.

Visgi, „Hajduk“ šią persvarą išsaugojo ir iškovojo pergalę ir po jos su 9 taškais rikiuojasi trečioje vietoje.