Šeštą nesėkmę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariajame sezone patyrė tryliktą vietą Rytų konferencijoje užimantis Naujojo Džersio  „Devils“ (3 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi, sekmadienį svečiuose 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) turėjęs pripažinti vienuoliktojoje pozicijoje Vakaruose esančių Vinipego „Jets7 (6 tšk.) ledo ritulininkų pranašumą.

Per daugiu nei 14 žaidimo minučių (14:27) 35-erių lietuvis kartą netaikliai metė į arenos šeimininkų vartus bei antrajame kėlinyje (24:19) gavo dvi baudos minutes. Iš viso D.Zubraus sąskaitoje per 6 naujojo sezono rungtynes – įvartis, rezultatyvus perdavimas ir 4 baudos minutės.

Nugalėtojų, kurie nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją, gretose įvarčiais pasižymėjo Evanderis Kane'as (22:57 ir 59:03) bei Andrew Laddas (59:23).

15 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Jets“ vartininkas Alas Montoya atrėmė visus 24 svečių metimus bei ketvirtą kartą per savo karjerą NHL į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.