Eurolygos TOP-16 etape antrąją nesėkmę iš eilės patyrė Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Malagos „Unicajos“ (2-9) ekipa. Ispanijos klubas namie 77:95 (25:26, 17:21, 14:25, 21:23) turėjo pripažinti Maskvos CSKA (9-2) krepšininkų pranašumą.

M. Kuzminskas per 27 min. pelnė 13 taškų (4/10 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 2/5 baudos), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, taip pat atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei kartą suklydo.

Rungtynių pradžioje CSKA krepšininkai pelnė 4 taškus iš eilės bei išsiveržė į priekį (0:4). Svečiai ir toliau didino persvarą, tačiau 5 taškus iš eilės pelnę „Unicajos“ krepšininkai priartėjo (13:16). Antrojoje kėlinio pusėje abiejų komandų krepšininkai keitėsi taikliais metimais, tad po pirmųjų dešimties minučių minimaliai pirmavo CSKA – 25:26. Pirmojoje antrojo kėlinio pusėje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tad įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo lygus (34:34). Svečiai iš Maskvos spurtavo 8:0, jiems tritaškiu atsakė Carlosas Suarezas ir po dviejų kėlinių CSKA turėjo 5 taškų pranašumą – 42:47.

Trečiojo ketvirčio pradžioje ekipų krepšininkai keitėsi taikliais metimais, tačiau sėkmingai sužaista CSKA krepšininkų atkarpa kėliniui įpusėjus leido įgyti dviženklį pranašumą (50:61). Antroji kėlinio pusė taipogi buvo sėkmingesnė svečiams, kurie vis didino savo persvarą ir sužaidus tris kėlinius turėjo 16 taškų pranašumą – 56:72. Lemiamas ketvirtis tebuvo formalumas. Pirmojoje kėlinio pusėje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tad prabėgus pusei kėlinio svečiai išlaikė turėtą pranašumą (66:82). Rungtynių pabaigoje CSKA krepšininkai buvo įgiję triuškinamą pranašumą, tačiau šeimininkai pelnė 4 taškus be atsako ir aidinti rungtynių sirena skelbė CSKA ekipos pergalę – 77:95.

CSKA: Milošas Teodosičius 25 (8 rez. perd.), Nando De Colo 19, Sasha Kaunas 16, Aaronas Jacksonas 9 taškai.

„Unicaja“: Franas Vazquezas 14 (7 atk. kam.), Mindaugas Kuzminskas 13, Carlosas Suarezas 12, Calebas Greenas 9 taškai.