Užtikrinta pergale Eurolygoje džiaugėsi Belgrado „Crvena Zvezda“ (10-14) komanda su Roku Giedraičiu. Serbijos ekipa namuose 82:64 (11:12, 28:18, 22:19, 21:15) nugalėjo Valensijos „Valencia Basket“ (12-12) krepšininkus ir nutraukė dviejų paeiliui patirtų nesėkmių atkarpą.

R.Giedraitis per 24 minutes pelnė 8 taškus (3/5 dvit., 0/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, sykį pats prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Skirtumas tarp komandų ryškėti ėmė antrojo kėlinio pradžioje, kai aikštės šeimininkai pelnė 12 taškų be atsako ir atsiplėšė (23:12). Netrukus skirtumas dar labiau išaugo (31:16).

Po didžiosios pertraukos ispanai dar mėgino atsigriebti ir sumažino atsilikimą (41:35), bet svarbiu metu taškus rinkę aikštės šeimininkai ir vėl susigrąžino dviženklį pranašumą (61:46).

Lemiamame kėlinyje intrigos nebuvo ir pergalė atiteko Serbijos ekipai – 82:64. Valensijos klubas šiame mače pataikė vos 3 tritaškius iš 22 bandymų (14 proc.).

„Crvena Zvezda“: Nemanja Nedovičius 27 (2/5 dvit., 6/7 trit., 5/5 baud., 27 n. b.), Mike'as Tobey 11, Rokas Giedraitis 8, Javonte Smartas (0/5 trit.) ir Adamas Hanga po 7, Milošas Teodosičius 6 (7 rez. perd.).

„Valencia Basket“: Chrisas Jonesas 11 (4/7 dvit., 1/3 trit.), Nathanas Reuversas ir Damienas Inglisas po 10, Semi Ojeleye 9 (1/6 trit.), Jaredas Harperis 8, Kassiusas Robertsonas 7.