Crawfordo metimas paskutinėmis sekundėmis parklupdė „Rytą“

+pergalingo metimo VIDEO

Puikią pergalę LKL čempionate į savo sąskaitą įsirašė Utenos „Juventus“ (10/8). Žydrūno Urbono kariauna po dramatiškos kovos 83:81 (24:25, 22:21, 19:15, 18:20) įveikė Vilniaus „Rytą“ (12/6).

Tai buvo antroji utėniškių pergalė prieš „Rytą“ per pastarąsias devynerias dienas. Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT) taurėje sausio 2–ąją dieną „Juventus šventė pergalę rezultatu 85:81.

Dvikovos eiga:

Sostinės ekipa ne itin sėkmingai pradėjo mačą, tačiau po Arno Butkevičiaus tritaškio rezultatas tapo lygus – 5:5. Uteniškiai sužaidė geresnę atkarpą, kurią nuslopino du tolimus metimus smeigęs Francisco Cruzas. „Juventus“ ekipoje puikiai rungtyniavo Ignas Vaitkus – visgi to nepakako ir uteniškiai po 10 minučių atsiliko 24:25.

Vilniečiai sužaidė gana neblogą atkarpą gynyboje, bet ją nutraukė iš toli pataikęs Vytautas Šulskis, maža to, 5 taškus iš eilės surinko Darius Tarvydas – 38:34. Būtent pastarasis „Juventus“ komandos žaidėjas taikliu tritaškiu sugebėjo nutraukti „Ryto“ bandymą pabėgti. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas švieslentėje buvo lygus – 46:46.

Trečiame kėlinyje „Rytas“ gerokai pagerino gynybą ir po įspūdingo Martyno Echodo dėjimo su pražanga sugebėjo pabėgti – 60:54. Vilniečiai turėto pranašumo neišlaikė ir pateko į gana gilią duobę. Taškus rinko Žygimantas Skučas, o po įspūdingo Norberto Gigos dėjimo Utenos klubas buvo priekyje 65:61. Tokiu rezultatu ir baigėsi trečiasis ketvirtis.

Ketvirtą kėlinį gerai pradėjo N.Giga – būtent šio buvusio „Ryto“ žaidėjo taiklūs metimai leido pirmauti 75:70. Dvikovos pabaiga buvo įtempta, atkakli bei nerezultatyvi: iniciatyvos ėmęsis F.Cruzas priešpaskutinę dvikovos minutę svečius priartino iki 79:81.

Vilniečiai išlygino rezultatą, bet Arnas Butkevičius nepasinaudojo šansu išvesti sostinės klubą į priekį. Iniciatyvos paskutinės atakos metu ėmėsi Bryantas Crawfordas, kuris pergalingu dvitaškiu šplėšė pergalę savo komandai – 83:81.

„Juventus“: G.Radzevičius 17, D.Tarvydas 12, J.Jucikas 11, V.Šulskis ir I.Vaitkus po 10.

„Rytas“: P.Cruzas 17, E.Kairys 13, A.Butkevičius 12, M.Echodas 11, E.Bendžius 10.