„Manchester City“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:1 nugalėjo Londono „Chelsea“ futbolininkus.

Ilkay‘us Gundoganas 18-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

Philas Fodenas 21-ąją minutę nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Kevinas De Bruyne 34-ąją minutę atsidūrė pirmasis prie nuo virpsto atšokusio kamuolio ir nukreipė jį tiksliai į vartų tinklą 3:0.

I.Gundoganas 44-ąją minutę suklaidinęs varžovą atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Christianas Pulisičius 50-ąją minutę atliko reidą į baudos aikštelę, tačiau pastarąjį sėkmingai sustabdė varžovas ir ataka nutrūko.

Callumas Hudsonas-Odoi per pridėtą rungtynių laiką tiksliu smūgiu sušvelnino rungtynių rezultatą 1:3.