Lionelis Messi su kompanija UEFA Čempionų lygoje įveikė „Manchester City“ ekipą, o vieną skaudžiausių antausių klubo istorijoje gavo karališkasis Madrido „Real“ klubas.

A grupės rungtynės Paryžiaus „Saint-Germain“ namie 2:0 (1:0) nugalėjo „Man City“.

Įvartis į svečių vartus krito jau 8-ąją minutę, kai Idrissa Gueye nuostabiu smūgiu iš maždaug penkių metrų nukreipė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

26 min. futbolo dievai labai plačiai nusišypsojo PSG ekipai – Raheemo Sterlingo galva smūgiuotas kamuolys atsimušė į skersinį, o pirmas prie atšokusio kamuolio atsidūręs Bernardo Silva atliko dar vieną smūgį, bet ir šis sudrebino tą patį skersinį.

Nors „Man City“ turėjo dar kelias progas ir atrodė pavojingesnė ekipa, tačiau 74-ąją minutę praleido antrąjį įvartį, kurį pelnė Lionelis Messi. Tai pirmas argentiniečio įvartis vilkint PSG marškinėlius.

D grupėje užfiksuota neįtikėtina sensacija – karališkasis Madrido „Real“ namie nesugebėjo įveikti nykštukų Tiraspolio „Sheriff“ ir gavo antausį – pralaimėjo 1:2 (0:1).

Čempionų lygos debiutantai pirmavo po Jasurbeko Yakhshiboevo įvarčio 25-ąją minutę. Rezultatą „Real“ išlygino tik Karimui Benzemai realizavus teisėjo skirtą 11 m baudinį 65 min.

Kai atrodė, kad mačas taip ir pasibaigs, „šerifai“ smogė dar kartą, kai 90-ąją minutę pasižymėjo Sebastienas Thillas.

Po šios pergalės „Sheriff“ pirmauja grupėje.

„Real“ šiame mače kamuolį kontroliavo net 75 proc. laiko ir atliko net 28 smūgius, iš kurių 9 į vartų plotą. Trys „Sheriff“ smūgiai į vartų plotą pasibaigė dviem įvarčiais.

C grupėje „Liverpool“ išvykoje 5:1 (2:0) sutrypė „Porto“ ekipą. Svečiai į priekį išsiveržė 18-ąją minutę po Mohamedo Salah įvarčio, o rezultatas paskutinę kėlinio minutę padvigubino Sadio Mane.

Antrame kėlinyje tęsėsi anglų dominavimas – 60 min. antrą įvartį pelnė M. Salah. Nors 74 min. „Porto“ pavyko sušvelninti rezultatą, kai pasižymėjo Mehdi Taremi, bet vos po trijų minučių Roberto Firmino atstatė trijų „Liverpool“ įvarčių persvarą.

Dar po keturių minučių tas pats R. Firmino pridėjo antrą savo įvartį.

Kitame grupės mače „AC Milan“ 1:2 (1:0) nusileido Madrido „Atletico“.

Italijos klubas į priekį išsiveržė po Rafaelio Leao įvarčio 20-ąją minutę, bet geras naujienas netrukus keitė blogos – prieš save antrą geltoną kortelę, automatiškai virtusią į raudoną, išvydo Franckas Kessie ir „AC Milan“ nuo 29-osios minutės liko žaisti mažumoje.

Vis tik Ispanijos čempionams rezultatą išlyginti pavyko tik artėjant mačui pabaigos link, kai 84 min. įvartį pelnė Antoine’as Griezmannas.

Pergalingą įvartį jau tiksint paskutinėms pridėto laiko sekundėms pelnė Luisas Suarezas, taip išplėšdamas tris taškus svečiams.