UEFA Čempionų lygoje sužaisti dar aštuoni susitikimai. Labiausiai intriguojantis mačas sužaistas Mančesteryje, kur vietos „City“ klubas sugebėjo įveikti „Barcelona“ vienuolikę, o kitas Anglijos klubas „Arsenal“ nesugebėjo įveikti „Ludogorets“.

A grupė

„Basel“ namuose, atrodė, išplėš lygiąsias prieš „Paris Saint Germain“ klubą, tačiau po to, kai Įvartį paryžiečiams pelnė Blaise`as Matuidi (43`), o pusiausvyrą atstatė Luca Zuffi (76`), 90-ąją minutę prancūzus išgelbėjo Thomasas Meunier.

„Ludogorets“ komanda pirmoji mušė du įvarčius, kai pasižymėjo Jonathanas Cafu (12`) ir Claudiu Kaseru (`15), tačiau nesugebėjo atsilaikyti, praleido Granito Xhaka (20`), Olivierio Giroud (42`) ir Mesut Oezilio (88`) įvarčius. Susitikimas baigėsi Anglijos klubo pergale 2:3.

B grupė

„Besiktaš“ savo tvirtovėje lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Napoli“ klubu. Šeimininkams įvartį pelnė Ricardo Quaresma (79`), o pusiausvyrą atstatė Marekas Hamšikas (82`).

Portugalijoje „Benfica“ minimaliu rezultatu 1:0 palaužė Kijevo „Dynamo“. Pergalingu tapusį įvartį pelnė Eduardo Salvio (45`). Svečiai turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau 69-ąją minutę Junioras Moraesas nerealizavo 11 metrų baudinio.

C grupė

Menchengladbacho „Borussia“ savo aikštėje neįrodė pranašumo prieš Glazgo „Celtic“, susitikimas baigėsi rezultatu 1:1. Įvartį vokiečiams pelnė Larsas Stindlas (32`), o rezultatą lygino Moussa Dembele (76`).

Dienos rungtynėse Mančesteryje „miestiečiai“ 3:1 nugalėjo „Barcelona“. Nors pirmieji pasižymėjo katalonai, kai 21-ąją minutę mušė Lionelis Messi, tačiau tada dukart tiksliai smūgiavo Ilkay`us Guendoganas (39` ir 74`), vieną pridėjo Kevinas de Bruyne (51`) ir anglai šventė pergalę.

D grupė

Madrido „Atletico“ 29-ąją minutę, po Antoine Griezmanno įvarčio, buvo priekyje prieš „Rostov“, tačiau jau po minutės praleido Serdaro Azmouno smūgį ir rezultatas buvo išlygintas. Ispanijos klubui nusišypsojo sėkmė – 90-ąją minutę tas pats A. Griezmannas pelnė savo antrąjį įvartį ir išplėšė pergalę 2:1.

„PSV Eindhoven“ pirmieji mušė įvartį prieš Miuncheno „Bayern“, tačiau persvaros neišsaugojo ir pralaimėjo 1:2. Įvartį pralaimėjusiems pelnė Santiago Arias (14`), o pergalę vokiečiams lėmė du Roberto Lewandowskio tikslūs smūgiai (34` ir 74`).