Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaisti du pirmieji mačai. A grupės rungtynės tarp Stambulo „Galatasaray“ ir „Manchester United“ komandų baigėsi įnirtingomis lygiosiomis 3:3.

Alejandro Garnacho jau 11-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė „Man Utd" ekipą į priekį 1:0. Vėliau Mauro Icardi 15-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Andre Onana.

Vos po trijų minučių Bruno Fernandesas fantastišku smūgiu iš tolimos distancijos nepaliko šansų vartininkui ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Hakimas Ziyechas 29-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį į vartus ir sušvelnino susitikimo rezultatą 1:2. Nors M. Icardi 43-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė, o pirmas kėlinys baigėsi Mančesterio komandos naudai.

Antrame kėlinyje S. McTominay'us 55-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir susitikimo rezultatas tapo 3:1. Visgi varžovai nusileisti neketino.

H. Ziyechas 62-ąją minutę baudos smūgio metu dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus ir sušvelnino rezultatą 3:2, o po nepilnų 10-ies minučių Keremas Akturkoglu 71-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 3:3.

B grupės mače susitiko „Sevilla“ ir Eindhoveno PSV, o akistata rungtynių pabaigoje pelnyto įvarčio dėka baigėsi 2:3.

„Sevilla“ dominavo rungtynių pradžioje ir 24-ą bei 47-ą minutę susikūrė sau solidų pranašumą (2:0). Visgi 66-ąją minutę klubas liko rungtyniauti dešimtyje, kai raudoną kortelę užsidirbo Lucas Ocampos, o tuo pasinaudojęs Nyderlandų klubas 68-ą minutę sušvelnino rezultatą (2:1).

Svečiams labai pagelbėjo ir 81-ą minutę pelnytas Nemanja Gudelj įvartis į savus vartus, kuris išlygino mačo rezultatą (2:2).

Jau atrodė, kad rungtynės pasibaigs rezultatyviomis lygiosiomis, tačiau per pridėtą teisėjo laiką 90+2 minutę Ricardo Pepi pelnė įvartį PSV pusėje ir Eindhovenas šventė pergalę 2:3.