UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą buvo sužaisti šeši mačai. Įtemptoje kovoje pergalę ištraukė „Manchester City“ klubas, kuris 3:2 sužaidė su „RB Leipzig“ futbolininkais.

G grupėje besivaržanti „Manchester City“ mačą pradėjo ne ta gaida, kuria norėtųsi. Kol kas be klaidų žengiantis Anglijos klubas jau pirmajame kėlinyje nesustabdė varžovų net du kartus.

Pirmąjį įvartį Loisas Openda pelnė 13-ąją minutę, o dar labiau į priekį „RB Leipzig“ futbolininkas patraukė ir 33-ąją minutę. Visgi po ilgosios pertraukos sugrįžusi Mančesterio ekipa ėmėsi taisyti padėtį.

54-ą minutę Erlingas Haalandas taikliai pasiuntė kamuolį į varžovų vartus ir priartino savo klubą prie varžovų. Šiuo įvarčiu jis taip pat pasiekė svarbią žymą tapdamas futbolininku, kuris greičiausiai UEFA Čempionų lygoje pelnė 40 įvarčių. Tai jam padaryti prireikė tik 35 mačų. Taip pat jis tapo ir jauniausiu futbolininku įmušusiu tiek įvarčių.

Antrąjį įvartį „Man City“ pusėje 70-ą minutę pelnė Philas Fodenas ir taip išlygino mačo rezultatą, o svarbiausią, trečiąjį, įvartį 87-ą minutę pelnė Julianas Alvarezas taip apspręsdamas mačo baigtį (3:2).

Kitose šios grupės rungtynėse „Young Boys“ rezultatu 2:0 įveikė „Crvena Zvezda“ ekipą iš Serbijos.

Tiesa, pirmąjį įvartį „Young Boys“ padovanojo Kosta Nedeljkovičius, kai 8-ą minutę pasiuntė kamuolį į savus vartus. Antrąjį įvartį Berno klubui uždirbo Lewinas Blumas kamuolį į vartus pasiuntęs 29-ą minutę.

F grupėje neįtikėtinas lygiąsias ištraukė Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas, kuris 1:1 sužaidė su „Newcastle United“.

24-ą minutę pirmąjį įvartį Anglijos klubui įrašė pirmasis prie vartininko atremto kamuolio atsidūręs Alexanderis Isakas. Šis nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Newcastle Utd" ekipą į priekį 1:0

Nors Paryžiaus klubas turėjo progų rezultatą išlyginti, tačiau iki pat paskutinės mačo minutės rezultatas buvo „Newcastle“ pusėje. Jau atrodė, kad mačas pasibaigs skaudžia pergale prancūzams, tačiau paskutinėmis akimirkomis situacija pasikeitė.

Paskutinę pridėto laiko minutę Kylianas Mbappe užtikrintai realizavo po VAR peržiūros skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rezultatą 1:1.

Kitose F grupės rungtynėse susikovė Dortmundo „Borrusia“ ir „AC Milan“. Rezultatu 3:1 šiame mače pergalę šventė Vokietijos klubas, kuris žengė į kitą etapą.

Pirmąjį įvartį po teisėjo skirto baudinio įsirašė Marco Reusas jau 10-ą rungtynių minutę, tačiau 37-ą minutę rezultatą išlygino Samuelis Chukwueze.

Visgi antrame kėlinyje Vokietijos klubas išsiveržė į priekį, kai 59-ą minutę įvarčiu pasižymėjo Jamie Bynoe-Gittensas, o 69-ą situaciją varžovams dar apsunkino Karimas Adeyemi.

E grupėje Madrido „Atletico“ 3:1 įveikė „Feyenoord“ futbolininkus, kurie priešininkams padovanojo net du įvarčius.

Pirmą kartą kamuolį į savus vartus 14-ą minutę pasiuntė Lutsharelis Geertruida, o vėliau 81-ą minutę tokią pat klaidą atliko ir Santiago Gimenezas.

„Atletico“ klubui įvartį 57-ą minutę pelnė Mario Hermoso, o „Young Boys“ pusėje vienintelį įvartį taikliai įmušė Matsas Wiefferis.

Po „Atletico“ pergalės paaiškėjo, jog pirmas dvi vietas šioje grupėje užims „Atletico“ ir „Lazio“ komandos.

H grupėje vietą kitame etape užsitikrino „Barcelona“. Katalonai namuose 2:1 palaužė „Porto“ futbolininkus.

Pirmoji rungtynėse pasižymėjo „Porto“ komanda, kai galingu smūgiu kamuolį į vartus pasiuntė Pepe. Vos po poros minučių „Barcelona“ rungtynėse atstatė lygybę 1:1.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai buvo arti antrojo įvarčio, tačiau Joao Felixo smūgis pataikė į vartų konstrukciją. Nepaisant to, po dešimties minučių J. Felixas jau džiaugėsi savo įvarčiu.

Pirmosios dvi vakaro rungtynės pasibaigė svarbiomis „Šachtar“ ir „Lazio“ pergalėmis.