6
„Kobenhavn“ – „Manchester United“ (nuotr. SCANPIX)

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaisti dar šeši mačai. Po dramatiškos kovos įspūdingą pergalę A grupėje išplėšė vietos „Kobenhavn“ klubas, kuris 4:3 įveikė „Manchester United“.

6

Pirmųjų dviejų mačų rezultatus galite rasti čia

A grupėje susitikę „Manchester United“ ir „Kobenhavn“ išgyveno tikrą emocijų karuselę. Jau trečiąją minutę į vartus taikliai kamuolį pasiuntė Rasmusas Hojlundas ir išvedė Anglijos klubą į priekį 0:1.

Dar kartą futbolininkas pasižymėjo ir 28 minutę, o rezultatas tapo skaudus – 0:2

Nors kurį laiką Kopenhagos futbolininkams niekaip nepavyko priartėti kėlinio gale veiksmai pradėjo sekti vienas kitą.

42-ąją minutę teisėjas iš Lietuvos Donatas Rumšas „Man Utd“ futbolininkui Marcusui Rashfordui skyrė raudoną kortelę ir aikštės svečiai liko rungtyniauti dešimtyje.

Tuo pasinaudoję šeimininkai jau 45-ąją minutę pelnė įvartį, kai Mohamedas Elyounoussi taikliai pasiuntė kamuolį į varžovų vartus ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką D. Rumšas „Kobenhavn“ skyrė baudos smūgį, kurį puikiai išnaudojęs Diogo Goncalvesas išlygino rezultatą prieš einant į pertrauką 2:2.

Antrame kėlinyje proga mušti baudinį pasitaikė ir „Man Utd“. Šaltakraujiškai į vartus kamuolį pasiuntęs Bruno Fernandesas vėl persvėrė rezultatą svečių pusėn – 2:3. Tačiau tuo viskas nesibaigė.

83-ąją minutę Lukas Lerageris po puikaus komandos draugo perdavimo nukreipė kamuolį į „Man Utd“ vartus ir rezultatas vėl tapo lygus (3:3).

Kopenhagos futbolininkams lygiosios nebuvo tinkamas variantas, o 87-ą minutę 17-metis Roony Bardghji pelnė dar vieną įvartį ir išvedė saviškius į priekį 4:3.

A grupėje mačą taip pat sužaidė ir Miuncheno „Bayern“ bei Stambulo „Galatasaray“. Šio mačo pabaigoje taip pat netrūko intrigos.

Rungtynės vokiečiams klostėsi nelengvai ir pirmąjį savo įvartį jie pelnė jau 80-ąją minutę. Po pakelto baudos smūgio aukščiausiai iššoko ir kamuolį galva į vartus pasiuntė Harry Kane‘as. Nors ir pradžių anglo įvartis nebuvo įskaitytas, VAR peržiūros metu nustatyta, jog nuošalės nebuvo ir pakeitus sprendimą „Bayern“ džiaugėsi įvarčiu.

Po šešių minučių H. Kane‘as pelnė ir antrąjį savo įvartį. Šį kartą jam beliko iš arti pasiųsti kamuolį į vartus po puikaus Mathyso Telio perdavimo.

Jau per pridėtą laiką turkų viltis kuriam laikui buvo atgaivinęs Cedricas Bakambu, bet jo įvartis rungtynių likimo pakeisti nesugebėjo. „Bayern“ ne tik iškovojo kelialapį į kitą etapą, tačiau ir užsitikrino pirmąją poziciją grupėje.

B grupėje pirmoje pozicijoje įsitvirtino Londono „Arsenal“, kuri namuose 2:0 nugalėjo „Sevilla“ futbolininkus. Pirmajame kėlinyje tikslą pasiekė Leandro Trossardas, o po pertraukos persvarą padvigubino Bukayo Saka.

Tuo tarpu kitose rungtynėse PSV komanda paaštrino kovą dėl antrosios pozicijos grupėje. Nyderlandų atstovai namuose dėka Luuko de Jongo įvarčio 1:0 palaužė „Lens“ ir pavijo juos turnyrinėje lentelėje.

C grupėje tiesiausiu keliu į kitą etapą žengė Madrido „Real“ komanda. Jie namuose 3:0 sutriuškino „Braga“ futbolininkus ir po ketvirtosios pergalės iš eilės jau nebenukris žemiau antrosios savo grupės pozicijos.

Jau ketvirtąją rungtynių minutę į „Real“ vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys. Visgi, svečių atliktą smūgį atrėmė ispanų vartus šiose rungtynėse gynęs ukrainietis Andrejus Luninas.

Pirmojo kėlinio metu Madrido klubas pasižymėjo kartą. Progą smūgiui baudos aikštelėje gavęs Brahimas Diazas užtikrintai vienu prisilietimu pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Antrajame kėlinyje per trijų minučių atkarpą „Real“ persvara tapo triuškinama. Savo meistriškumą demonstravo du šios komandos brazilai – Vinicius ir Rodrygo, abu pelnę po vieną įvartį.