Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate sekmadienį „Cleveland Cavaliers“ komanda, kuriai atstovauja Žydrūnas Ilgauskas, namuose 99:78 (31:17, 36:17, 21:24, 11:20) nugalėjo „Detroit Pistons“ ekipą ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

„Kavalieriai“ tapo 18-ąja NBA komanda, kuri iš pirmųjų 26 sezono rungtynių savo aikštėje laimėjo 25, bei pirmąja nuo 2001-2002 metų sezono, kai analogišką rezultatą pasiekė „Sacramento Kings“ ekipa.

Ž. Ilgauskas per 23 min. surinko 16 taškų (dvitaškiai 7/13, tritaškiai 0/1, baudos 2/2), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, suklydo 1 ir prasižengė 2 kartus.

„Cavaliers“ komandoje rezultatyviausiai Delonte Westas. Po mėnesio pertraukos į aikštę grįžusio krepšininko sąskaitoje - 25 taškai. D.Westas dėl riešo traumos nerungtyniavo nuo sausio 15 dienos. LeBronas Jamesas pelnė 20 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus, Wally Szczerbiakas surinko 15 taškų, Mo Williamsas pridėjo 11 taškų.

Klivlendo komanda per pirmuosius tris kėlinius prarado tik tris kamuolius, o iš viso sekmadienio mače suklydo vos šešis kartus. Tai buvo 300-osios Mike'o Browno rungtynės „Cavaliers“ trenerio poste.

Šeštąją nesėkmę iš eilės patyrusiai „Pistons“ (27 pergalės/27 pralaimėjimai) ekipai Allenas Iversonas pelnė 14 taškų, Walteris Herrmannas - 13, Jasonas Maxiellas (9 atk. kam.) ir Richardas Hamiltonas - po 11, Tayshaunas Prince'as - 10.

„Cavaliers“ (43/11) Rytų konferencijoje užima antrąją vietą.