Londono „Arsenal“ klubas „Carabao“ taurės aštuntfinalyje po baudinių serijos 1:0 palaužė „Liverpool“ ir žengė į kitą etapą.

„Liverpool“ atakos smaigalyje atsidūrusiam Diego Jotai 12-ąją minutę nepavyko nuginkluoti varžovų vartininko.

Takumi Minamino pirmojo kėlinio pabaigoje smūgiuotas kamuolys skriejo virš skersinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Virgilis Van Dijkas atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Berndas Leno.

Robas Holdingas 70-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau Adrianas sėkmingai išmušė kamuolį tolyn nuo savų vartų.

Per pagrindinį laiką nei vienai iš komandų pasižymėti nepavyko, todėl nugalėtoją teko aiškintis baudinių serijos metu. „Arsenal“ realizavo 5 smūgius iš 6, tuo tarpu „Liverpool“ futbolininkai – 4.