Butlerio atsakas Jamesui: „Lakers“ pateko į bėdą“

Jimmy Butleris atliko 40 taškų trigubą dublį, o Majamio „Heat“ komanda NBA finale įsirašė pirmąją pergalę.

Nepaisant to, kad „Heat“ žaidė be dviejų startinio penketuko žaidėjų Gorano Dragičiaus ir Bamo Adebayo, tačiau Eriko Spoelstros auklėtiniai 115:104 (26:23, 32:31, 27:26, 30:24) įveikė Los Andželo „Lakers“ ir serijos rezultatą sušvelnino 1:2.

J.Butleris yra tik trečias žaidėjas, kada nors NBA finale užfiksavęs 40 taškų trigubą dublį. Kiti du – LeBronas Jamesas ir Jerry Westas.

Ketvirtame kėlinyje likus žaisti 1 min. 13 sek., o „Heat“ pirmaujant 9 taškais ir „Lakers“ paprašius minutinės, vaizdo kameros užfiksavo, kaip J.Butleris surinka LeBronui Jamesui, kad „Lakers“ pateko į bedą.

Po rungtynių J.Butleris patvirtino, jog pasakė, kad „jie yra bėdoje“, tačiau atskleidė, kad L.Jamesas jam taip pasakė dar pirmame kėlinyje.

„Nėra taip, kad aš naudočiau „purvinas kalbas“, – sakė J.Butleris. „L.Jamesas man taip pasakė pirmojo kėlinio pabaigoje, o aš jam taip pasakiau ketvirtame kėlinyje.

„Heat“ sužaidė lygiai arba laimėjo paskutinius šešis su „Lakers“ žaistus kėlinius. Net ir pralaimėtose antrose serijos rungtynėse jie laimėjo antrąją jų dalį. Taip pat yra galimybių, kad ketvirtosioms serijos rungtynėms sugrįš B.Adebayo.

„Manau, kad mes supratome, jog juos galima įveikti. Mes laimėjome. Iš tikro an mažiausiai rūpi tie trigubi dubliai. Aš labai tikiuosi, kad kitose rungtynėse įmesiu nulį taškų, bet mes laimėsime, o aš ateisiu čia ir pasakysiu tą patį“, – sakė J.Butleris.